Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Карантин – не завада  для творчих людей
AA

Карантин – не завада  для творчих людей

Учасник народного художнього колективу «Адажіо», учень Южноукраїнської гімназії №1 Ернест Гогія знов у вирії музичних подій: бере участь в онлайн-конкурсі «Pepsi Music Star» і бореться за продюсування від гурту The Hardkiss.

Гурт The HARDKISS (солістка Юлія Саніна) і Pepsi запустив масштабний музичний digital-проєкт «Pepsi Music Star» та 10  серпня оголосив про початок цікавого проекту, який обіцяє переможцю продюсування, запис власного альбому, кліп та виступ на НСК Олімпійський 29 травня 2021 на грандіозному шоу на честь 10-річчя гурту.

До участі в конкурсі допускались як сольні виконавці, так і колективи. Учасники повинні були записати відеовиконання однієї з заданих у списку пісні або власної та завантажити відео на свою сторінку в Інстаграм  з відміткою сторінки pepsimusicstar.

На перший тур надійшло більше 1000 заявок. І лише 20 щасливчиків були відібрані у другий тур. Серед них і южноукраїнець Ернест Гогія. Журі визнало його харизматичним та перспективним. Два хлопця, 13 дівчат та 5 колективів продовжуть «бої» до 25 вересня. Тепер всі вони розділені на пари і кожна пара буде виконувати пісню, запропоновану організаторами. Відеовиступи для ІІ туру потрібно надіслати до 13 вересня. А потім кожного дня відбуватиметься голосування за конкретну пару  лише 24 години з 12.00 до 12.00 наступного дня.

Нагадаємо, що Ернест Гогія – півфіналіст дитячого талант-шоу «Голос. Діти - 4»  в 2017 році, та учасник телепроєкту «Х-фактор - 10» у 2019 році.

Читайте також

Стежками мистецтва

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Заклади культури Южноукраїнської міської територіальної громади продовжують проводити пізн...

Пізнавальна екскурсія містом

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Южноукраїнський міський історичний музей  провів пізнавальну екскурсію містом для діт...

Флешмоб до Дня вишиванки

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

    Відвідувачі Панкратівського сільського клубу влаштували патріотичний флешмоб...