Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань
AA

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань

 21 березня 2023 року об 12.00 годині за адресою: м. Южноукраїнськ, бульвар Квітковий, 9 (сесійна зала) відбудуться громадські слухання щодо проекту містобудівної документації на  місцевому  рівні -  «Детальний план території земельної ділянки приватної власності, площею 1,2462 га (кадастровий номер 4820355700:06:000:1582), розташованої за межами населених пунктів на території Южноукраїнської міської територіальної громади під розміщення сільськогосподарської виробничої будівлі для підготовки, сортування та переробки рослинної сировини  до 1000 кг на добу».

 

1. Відомості  про  замовника та розробника проекту містобудівної документації на місцевому рівні та підстави для його розроблення:

  • ЗАМОВНИК – 55002, м. Южноукраїнськ, вулиця Європейська, 48, виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради;
  • РОЗРОБНИК – ТОВ «Проектне бюро «Базис», 65058, м. Одеса, вул. Проценко, 50/3Н, головний архітектор Олеся СУРОВА, кваліфікаційний сертифікат серія АА№002158 від 23.06.2014 року, інженер-землевпорядник Віталій МАРЧАК, кваліфікаційний сертифікат серія №11214 від 03.01.2013 року.
  • Підстава для розроблення містобудівної документації на місцевому рівні: рішення Южноукраїнської міської ради від 05.05.2022 року №974 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки приватної власності, площею 1,2462 га (кадастровий номер 4820355700:06:000:1582), розташованої за межами населених пунктів на території Южноукраїнської міської територіальної громади під розміщення сільськогосподарської виробничої будівлі для підготовки, сортування та переробки рослинної сировини до 1000 кг на добу».

2. Інформація  про  дату,  час  і  місце  проведення громадських  слухань та умови участі в них:

- громадські слухання відбудуться 21 березня 2023 року об 12.00 годиніза адресою: м. Южноукраїнськ, бульвар Квітковий, 9 (сесійна зала).

Громадські слухання здійснюються відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Кабінетом Міністрів України від 25.05.2011 №555. У громадських слуханнях можуть брати участь: громадськість; уповноважені   особи   підприємств,   установ,   організацій незалежно  від форми власності, які розташовані на території, щодо  якої розробляється така документація; уповноважені   посадові  особи  органів  державної  влади  та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію,  щодо  якої  розробляється містобудівна документація, а також  на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація;  представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації. Під  час реєстрації  учасників  громадських  слухань  та пропозицій  (зауважень)  громадськості  організатором  проведення громадських  слухань  забезпечується  ІДЕНТИФІКАЦІЯ фізичних осіб, представників юридичних осіб. Зауваження і пропозицій приймаються, як у письмовому вигляді, так і в електронному. Пропозиції  (зауваження)  фізичних  та юридичних осіб, які не подали  підтвердних  документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються. Кожен учасник громадських слухань під час обговорення містобудівної документації має право подати пропозиції (зауваження), поставити запитання усно чи письмово.

3. Інформація  про  час  і місце, де у вільному доступі протягом п’яти  календарних  днів до дати проведення громадських слухань (у тому  числі у вихідні дні та в неробочий час) можна ознайомитися з матеріалами  проекту містобудівної документації на місцевому рівні на паперових чи інших твердих (матеріальних) носіях:

  • в будні дні з 08.00 – 19.00, у вихідні дні з 10.00 – 14.00 з 17 березня по 21 березня 2023 року за адресою: 55002, м. Южноукраїнськ, вулиця Європейська, 48, фойє 1-го поверху (в паперовому вигляді).
  • також з матеріали містобудівної документації можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Южноукраїнської міської ради http://yu.mk.ua/ у підрозділі «НОВИНИ» розділу «АРХІТЕКТУРА ТА МІСТОБУДУВАННЯ» - «ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇНА МІСЦЕВОМУ РІВНІ (ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ) або за посиланням http://yu.mk.ua/news/show/gromadski_slukhannya_proektu_mistobudivnoi_dokumentatsiina_mistsevomu_rivni_-detalniy_plan_teritorii-?

4.  Інформація   про   посадову   особу   замовника   розроблення містобудівної    документації,   відповідальну   за   забезпечення організації  розгляду  пропозицій  (зауважень), та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження):  

Христина ІЧАНСЬКА – заступник начальника відділу містобудування та архітектури Южноукраїнської міської ради, поштова адреса: 55002, м. Южноукраїнськ, бульвар Квітковий, 9, кабінет 1 або в електронному вигляді на електронну адресу mistobud55085@ukr.net. тел. (05136) 5-50-85.

Читайте також

Обговорили перейменування міста,  Меморіального комплексу та вулиць 6 мікрорайону

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

23 травня у малій залі виконавчого комітету міської ради відбулося засідання комісії з найменування...

Громадські слухання проекту містобудівної документаціїна місцевому рівні (детальний план території)

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань Виконавчий комітет Южноукраї...

Громадське обговорення проекту містобудівної документації на місцевому рівні (детальний план території) та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну ек...

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до документа державного планування

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до документа державного планування...