Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Інформація щодо діяльності комунального закладу «Южноукраїнська міська лікарня»
AA

Інформація щодо діяльності комунального закладу «Южноукраїнська міська лікарня»

На підсумковій медичної раді за участю директора департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Гехад Е.Е., голови Постійної комісії міської ради з питань освіти, охорони здоров'я, культури, спорту, соціального захисту населення та  засобів масової інформації Борця М.М., заступника начальника УОЗ МОДА Чинякової Л.Б., заступника голови профкому ЮУАЕС МАКАНУ В.Ю., начальника відділу охорони здоров'я ВП ЮУАЕС Хмілевської Г.В., юриста ЦК «Атомпрофспілки» Бондаренко Д.А. фахівці КЗЮМЛ відзвітували про підсумки роботи протягом 2018 р. Проаналізовано головні напрямки діяльності лікарні, фінансове забезпечення, зміцнення матеріально - технічної бази, підвищення кваліфікації персоналу його соціальний захист, та головне готовність до роботи в умовах триваючий реформи системи охорони здоров’я м. Южноукраїнська.

В змістовної доповіді заступник головного лікаря з медичної частини Шикерська В.Л. відобразила стан формування моделі госпітального округу на території м. Южноукраїнська, відпрацювання моделі функціонування лікарні в складі Вознесенського госпітального округу. Висвітлено проблемні питання, які потребують вирішення для сталої роботи госпітального округу, цю інформацію доведено до відома та розгляду депутатів Южноукраїнської міської ради.

Наявність в лікарні кваліфікованих фахівців, сучасного медичного обладнання, розвиненої організаційної структури закладу, комфортні умови перебування хворих (гаряча, холодна вода цілодобово, централізоване опалення, дієтичне харчування), висока доступність для населення кваліфікованої медичної допомоги, яку надають лікарі консультативної поліклініки, надає можливість КЗЮМЛ надавати кваліфіковану медичну допомогу хворим Вознесенського госпітального округу в якості найбільш потужної в регіоні лікарні інтенсивного лікування першого рівня.

В 2018 р. в КЗЮМЛ придбано обладнання: на суму 22 млн. 629,5 тис. грн. Операційні столи та хірургічні світильники, монітор пацієнта з капнографією, система інтенсивної терапії та інкубатори для новонароджених, лампа для фототерапії, система ультразвукова діагностична, ультразвукова система з трьома датчиками, стаціонарний рентген-діагностичний комплекс на 2 робочих місця з цифровим детектором, система рентгенівська діагностична мобільна, станція моніторингу стану хворого, 19 медичних ліжок, електричне ліжко для породіль, машина мийно-дезінфекційна автоматична, автоматичний біохімічний аналізатор, гематологічний аналізатор, наркозно-дихальний анестезійний апарат для дорослих, дітей та новонароджених на візку MORPHEUS M, офтальмоскоп, щілинна лампа та інше.

На підсумковій медичній раді ще раз було наголошено, що здоров’я населення міста завжди буде під надійним захистом медичних працівників КЗЮМЛ! 

Читайте також

Ми застерігаємо та інформуємо, а також продовжуємо знайомитися з міською комплексноюпрограмою «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді» на 2021-2025 рр.

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

В  травні 2022 року у Берліні (Німеччина) відбувся XV Науковий симпозіум, присвячений Всесвітнь...

Попит народжує пропозиції

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

28 вересня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під голов...

Продовжуємо знайомитися з міською комплексною програмою «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді» на 2021-2025 рр. та разом долати виклики долі

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Лімфома виліковна у 80% випадків – стверджують лікарі. У багатьох країнах світу 15 вер...

Навчаємося  разом! Як діє міська комплексна програма «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді»  на 2021-2025 рр.

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Що ж це таке власне – місцеві цільові програми? Місцеві цільові програми – це сукупність...

COVID-19 «прокидається»!

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Коронавірус вже давно не є проблемою №1 в Україні. Однак хвороба нікуди не зникла. Вона, як і ...