AA

Громадська організація «Федерація аматорських миколаївських театрів – ФАМТ» та модельна агенція «Glyanec» планує провести цикл безкоштовних тренінгів по розвитку жіночності – проект «Нова Ти!»

З метою підвищення соціальної активності молоді, розвитку  лідерства та впевненості в собі серед дівчат 16-25 років, громадська організація «Федерація аматорських миколаївських театрів – ФАМТ» та модельна агенція «Glyanec» планує провести цикл безкоштовних тренінгів по розвитку жіночності – проект «Нова Ти!».

Тренінг відбудеться в чотирьох районах Миколаївської області, зокрема 22-23 травня в місті Вознесенську. Під час тренінгу планується провести фотосесію, психологічний міні-тренінг та експрес-навчаня для 20 дівчат з таких предметів – акторської майстерності, дефіле, фотопозування, основ макіяжу та перукарської майстерності. Фіналом проекту буде участь 20 дівчат, відібраних організаторами серед 80 учасниць,  в модному показі одягу «Мода поза параметрами» в Миколаєві – 19 червня.

Офіційний сайт проекту з анкетою на участь – http://novayati-glyanec.tilda.ws/

Проект впроваджується в рамках конкурсу мікрогрантів проекту «Молодіжна школа соціально-відповідального бізнесу: навчання для протидії наслідкам пандемії COVID-19» у межах спільного проекту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку», ГО «МрійДій» у партнерстві з Представництвом DVV International в Україні, Управління молодіжної політики Миколаївської ОДА, Громадською організацією «Клуб сталого розвитку «Південна ініціатива» і 19 бізнес-представництвами Миколаївщини.

Читайте також

До уваги громадськості!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Відповідно до Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рі...

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора СКГ

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади д...

Южноукраїнська міська територіальна громада приєдналася до проекту «Відкрите місто», що реалізується Фондом Східна Європа

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Не можливо уявити сучасне місто без різних великих і малих проблем житлово-комунального господарства...

Української стане більше!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

16 липня 2021 року - початок нового етапу втілення закону про державну мову, який забезпечить збільш...

Оголошення

Славутицька міська рада

Навчально-науковий центр «Славутич» Чернігівської політехніки відкриває спеціальність &l...