Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Громада відзначила День Української Державності
AA

Громада відзначила День Української Державності

28 липня Україна вдруге відзначила День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року для нагадування, що українське державотворення має понад тисячолітню історію, а його витоки – у Руській середньовічній державі, центром якої був Київ.

Урочисті заходи, присвячені цій даті, відбулися сьогодні у всій громаді. На площі перед виконавчим комітетом Южноукраїнської міської ради вони розпочалися з хвилини мовчання. Присутні схилили голови, вшановуючи пам'ять усіх загиблих через війну, а потім, за доброю традицією, спільно виконали Гімн України разом із вокалісткою Южноукраїнського міського Центру культури та дозвілля Оленою Ланцевою. Право підняти Державний Прапор було надано військовим в/ч № 3044 Національної Гвардії України.

Зі словами привітань зі святом виступили секретар міської ради Олександр Акуленко та заступник генерального директора ВП ПАЕС Володимир Богачук. Олександр Анатолійович нагадав, що історичне славетне минуле нашої держави відбудовувалось та відстоювалось тисячоліття, і сьогодні, коли наші воїни відстоюють і боронять наші рубежі, свято державності має велике значення.

Вокалістка Олена Ланцева виконала також пісню «Ми герої», яка добре відображає стан українців та налаштовує на віру у перемогу, у власні сили, у мирне майбутнє країни.

З нагоди свята відбулося також покладання квітів. Депутати Южноукраїнської міської ради Олег Коноплянников, Антоніна Мартинко та представники ВП ПАЕС Володимир Богачук та Владислав Момотов поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, а військові в/ч № 3044 НГУ – до пам’ятного знаку «Незламні духом».

 

Читайте також

До другої річниці початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України та з нагоди 10-річчя загарбницької війни

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Секретар міської ради Денис Кравченко, заступник міського голови Марія Дроздова та депутат...

Посилка «любові й тепла»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  До Дня закоханих, що відзначають 14 лютого, учасниці любительського обʼєднання «Патр...

Міністерство молоді та спорту України запрошує активну молодь України подавати заявки на здобуття Премії КМУ

Вознесенська районна військова адміністрація

Премія Кабінету Міністрів України присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові У...