Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Експозиція картин в рамках Міжнародного дня музеїв, що триватиме з 18-23 травня
AA

Експозиція картин в рамках Міжнародного дня музеїв, що триватиме з 18-23 травня

18 травня, в Міжнародний день музеїв, у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулося відкриття експозиції «Картини – поезія, що бачать», на якій були представлені роботи южноукраїнських майстринь Регіни Овчаренко та Людмили Гамоцької.

 Ось вже 21 рік, Регіна Георгіївна створює картини за дуже складною технікою: виготовлення елементів картини із плівки яєчної шкаралупи, стриження синтетичної нитки в пух. При виготовленні картин майстриня використовує природні та штучні матеріали, напівдорогоцінні камені.

Талант та досвід Людмили Валентинівни, що передався від її матері, яка професійно викладала вишивку в навчальному закладі Полтавської області, примножений великою працею, втілився у дивовижні вишиті картини та рушники.

Привітати з професійним святом та ознайомитись із картинами Регіни Овчаренко та Людмили Гамоцької прийшли представники Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил  організації ветеранів України на чолі з головою Громенко Вячеславом Сидоровичем, представники громадської  організації «Бугогардова Січ» Українського козацтва на чолі з Черненко Маргаритою Миколаївною, учні професійного ліцею.

Під час відкриття експозиції звучали музичні композиції у виконанні вихованців Южноукраїнської дитячої школи мистецтв: Єлизавети Момотової, Катерини Гришко, Анжеліни Лопарьової, Варвари Маланюк, Поліни Марченко та ансамблю скрипалів, які завершили свято.

 

Читайте також

У Южноукраїнському міському історичному музеї відкрито виставку сакрального мистецтва «Духовні скарбниці України», присвяченої Дню хрещення Київської Русі-України

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

До експозиції ввійшли старовинні ікони різних століть, передані для музею настоятелем Храму усіх Свя...

До Дня пам'яті героїв Крут

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  У Южноукраїнському міському історичному музеї відбулася тематична виставка «Крути-на...

У Южноукраїнському міському історичному музею працює тимчасова експозиція «Історія крізь обличчя»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музею з 24-28 січня працює тимчасова експозиція «...

До Дня Соборності України

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано художню виставку «Об’єднаймо...