Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Документальне кіно та 3-Д виставка Docudays UA-6
AA

Документальне кіно та 3-Д виставка Docudays UA-6

В Южноукраїнському історичному міському музеї 8 жовтня в рамках програми Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA м. Кропивницький/Компаніївка відбулися цікаві та незвичайні покази 3D-виставки світлин Олександра Чекменьова «Ласкаво просимо, вхід заборонено» та документального кіно «Останній лучник», які могли побачити всі бажаючі.

Виставку світлин «Ласкаво просимо, вхід заборонено» Олександра Чекменьова можна було подивитися у VR-окулярах та зануритися у віртуальний простір.

Експозиція представляла собою дві серії робіт, створених у закритій психіатричній лікарні міста Овруч наприкінці дев’яностих, — кольорову (репортажну) та чорно-білу (постановочні портрети).

Документальний фільм «Останній лучник» іспанської режисерки Дасіль Манріке де Лара Міярес - це цікава кіноісторія про одного з найреволюційніших канарських митців ХХ століття - Альберто Манріке, засновника художнього руху Лучників. У поважному віці його пам’ять починає згасати, а з нею – велика частина життєвих історій. Онука художника, режисерка Дасіль Манріке, приїздить до дідового будинку, аби допомогти Альберто відновити спогади про його життя та творчий шлях.

Щиро дякуємо організатору Олені Мирхайдаровій за надану можливість познайомити южноукраїнців з незвичайними та цікавими інтерактивними технологіями. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

 

Читайте також

У Южноукраїнському міському історичному музеї відкрито виставку сакрального мистецтва «Духовні скарбниці України», присвяченої Дню хрещення Київської Русі-України

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

До експозиції ввійшли старовинні ікони різних століть, передані для музею настоятелем Храму усіх Свя...

До Дня пам'яті героїв Крут

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  У Южноукраїнському міському історичному музеї відбулася тематична виставка «Крути-на...

У Южноукраїнському міському історичному музею працює тимчасова експозиція «Історія крізь обличчя»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музею з 24-28 січня працює тимчасова експозиція «...

До Дня Соборності України

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано художню виставку «Об’єднаймо...