Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До Всеукраїнського дня боротьби із захворювання на туберкульоз
AA

До Всеукраїнського дня боротьби із захворювання на туберкульоз

Южноукраїнський міський центр  соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  приділяє велику увагу роз’яснювально-просвітницькій роботі з питань  профілактики соціально - небезпечних хвороб.

Так, з 01 по 04 квітня, спеціалістами центру  було проведено  заходи,  головною метою яких стало інформування населення щодо шляхів профілактики та  лікування захворювання  на туберкульоз, адже  кожна людина повинна усвідомити всю небезпеку захворюваності на туберкульоз, бути відповідальним  стосовно   свого здоров'я та здоров'я оточуючих.

В Арбузинському міськрайонному відділі з питань пробації, фахівцем із соціальної роботи Сірою Ольгою  була проведена лекція та обговорення   відео-ролику для осіб, які мають проблеми з законом.   Увагу клієнтів цієї категорії осіб, фахівець Ольга    зосередила на  тому, що здоров’я людини, це   результат   способу життя, тож необхідно дбати про його зміцнення  і  відмовитися від  шкідливих  звичок. 

У приміщені ЮМЦСССДМ відбулось заняття Школи відповідального батьківства. Психолог Лідія Лемещук розповіла про особливості перебігу туберкульозу, шляхи його розповсюдження та надала відповіді на запитання, які виникли у слухачів в ході заняття.

В Южноукраїнській загальноосвітній школі №4  з учнями було проведено заняття - тренінг з  переглядом тематичного фільму «Туберкульоз і суспільство» . Закріпити свої знання  учні   змогли взявши участь в  підсумковому анкетуванні .   

Упродовж тижня,  під час відвідувань за місцем проживання 22-х сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах фахівцями із соціальної роботи  було проведено індивідуальні бесіди  щодо вчасного проходження  флюрообстеження  та ведення здорового способу життя.

Нагадуємо, що зволікайте, вчасно звертайтесь до лікарів та проходьте флюорографічне обстеження.  

 

 

 

Читайте також