Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До Всеукраїнського дня боротьби із захворювання на туберкульоз
AA

До Всеукраїнського дня боротьби із захворювання на туберкульоз

Южноукраїнський міський центр  соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  приділяє велику увагу роз’яснювально-просвітницькій роботі з питань  профілактики соціально - небезпечних хвороб.

Так, з 01 по 04 квітня, спеціалістами центру  було проведено  заходи,  головною метою яких стало інформування населення щодо шляхів профілактики та  лікування захворювання  на туберкульоз, адже  кожна людина повинна усвідомити всю небезпеку захворюваності на туберкульоз, бути відповідальним  стосовно   свого здоров'я та здоров'я оточуючих.

В Арбузинському міськрайонному відділі з питань пробації, фахівцем із соціальної роботи Сірою Ольгою  була проведена лекція та обговорення   відео-ролику для осіб, які мають проблеми з законом.   Увагу клієнтів цієї категорії осіб, фахівець Ольга    зосередила на  тому, що здоров’я людини, це   результат   способу життя, тож необхідно дбати про його зміцнення  і  відмовитися від  шкідливих  звичок. 

У приміщені ЮМЦСССДМ відбулось заняття Школи відповідального батьківства. Психолог Лідія Лемещук розповіла про особливості перебігу туберкульозу, шляхи його розповсюдження та надала відповіді на запитання, які виникли у слухачів в ході заняття.

В Южноукраїнській загальноосвітній школі №4  з учнями було проведено заняття - тренінг з  переглядом тематичного фільму «Туберкульоз і суспільство» . Закріпити свої знання  учні   змогли взявши участь в  підсумковому анкетуванні .   

Упродовж тижня,  під час відвідувань за місцем проживання 22-х сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах фахівцями із соціальної роботи  було проведено індивідуальні бесіди  щодо вчасного проходження  флюрообстеження  та ведення здорового способу життя.

Нагадуємо, що зволікайте, вчасно звертайтесь до лікарів та проходьте флюорографічне обстеження.  

 

 

 

Читайте також

До уваги громадян!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Якщо Ви маєте бажання надавати соціальні послуги з догляду на професійній основі без здійснення підп...

Відбувся круглий стіл за участю практичного психолога Денного центру соціально-психологічної допомоги постраждалих від домашнього насильства

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

05 грудня продовжуючи реалізувати заходи в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильств...

Молодь проти насильства

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

5 грудня на базі Південноукраїнського професійного коледжу в рамках Всеукраїнської інформаційно...

Южноукраїнським міським центром соціальних служб проведено конкурс серед дітей з інвалідністю «Повір у себе, і в тебе повірять інші»

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

З грудня визначено Міжнародним днем людей з інвалідністю, тож напередодні Южноукраїнський міський це...