Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІД
AA

До Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІД

Щорічно, громадськість планети 1 грудня відзначає Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІД. Його головна мета - привернути увагу до цієї проблеми, яка з кожним роком стає все актуальнішою .

Упродовж тижня фахівці Южноукраїнського міського ЦСССДМ  проводили ряд заходів, головною метою було інформування населення щодо шляхів профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, з яких: семінар для осіб, які мають статус безробітних на тему «ВІЛ\СНІД в Україні», у відділі філії Державної установи «Центр пробації» проведено  міні-лекцією для осіб, які мають проблеми з законом на тему: «ВІЛ/СНІД загрожує кожному», а також з метою актуалізувати і поповнити базові знання молоді з даної проблеми, усвідомити зв’язок між способом життя і ризиком інфікуватися фахівцем із соціальної роботи Жулею Сніжаною проведено лекцію «Профілактика ВІЛ\СНІДу» та відео перегляд інформаційного  фільму «Ціна життя» для студентів ДНЗ «Южноукраїнського  професійного  ліцею» .

Також, традицією   стало проведення  анонімного тестування на виявлення загрозливої інфекції серед мешканців Южноукраїнська  мобільною лабораторією Благодійного фонду «ЮНІТУС»  з  м. Миколаєва,  співпраця Южноукраїнського міського ЦСССДМ  з яким успішно триває вже шість років.  Можливістю пройти таке тестування скористалися  близько 30 осіб. 

 


 

Читайте також

Южноукраїнська міська територіальна громада долучена до проєкту Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині»

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Южноукраїнська міська територіальна громада за результатами відбору з понад  150 громад України...

Заходи запобігання булінгу

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Булінг (англ. bully — залякувати, цькувати, задирати), визначається, як утиск, цькування, диск...

Лекція для безробітних осіб, які перебувають на обліку,Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайнятості

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

18 жовтня людство відзначає Європейський день боротьби з  торгівлею людьми, метою якого є висві...

10 жовтня - Всесвітній день психічного здоров'я. Тема 2023 року, встановлена Всесвітнім фондом психічного здоров'я, – "Психічне здоров'я – універсальне право людини".

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Психічне (ментальне) здоров'я – це стан психічного благополуччя, яке дозволяє людям с...