Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До Всесвітнього дня боротьби із ВІЛ/СНІДом
AA

До Всесвітнього дня боротьби із ВІЛ/СНІДом

Проблема ВІЛ/СНІДу, на жаль, залишається  актуальною та гострою для нашого суспільства. Темпи зростання кількості ВІЛ-інфікованих вражають, адже кожні 12 секунд одна людина інфікується, а кожні 16 секунд одна людина помирає.

3 грудня фахівцями із соціальної роботи було проведено виховний захід у Державному навчальному закладі Южноукраїнському професійному ліцеї, з метою інформування учнів про можливі шляхи передачі ВІЛ інфекції та засоби захисту, вивчення та розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриття  питань толерантності по відношенню до ВІЛ-інфікованих людей. Учні мали змогу не лише обговорити проблему інфікування, а й переглянути інформаційно-профілактичний відеоролик. Завдяки довірливій атмосфері, яка склалась під час тренінгу – юнаки  відкрито висловлювали власні бачення проблеми та аргументували свої позиції. Вразило єдине: багато чого вони чули вперше – це наштовхує на висновок, що неодмінно й надалі слід працювати в даному напрямку, адже якщо це врятує хоча б одне життя – воно того варте.

Упродовж тижневого проведення інформаційних кампаній серед населення і заходу для учнів  було розповсюджено  друковану продукцію у кількості: блокнотів 100 шт. та  кишенькових календарів 500 шт.  на тему «Здорові діти – здорова країна», понад 100  інформаційних листівок на тему профілактики  цієї небезпечної хвороби.

Волонтер громадської організації ЮНІТУС Тетяна С. провела для фахівців центру навчальне заняття з використанням   індивідуальних    експрес-тестів  на ВІЛ-інфекцію та інші небезпечні захворювання.   

Профілактика  захворювання на ВІЛ/СНІД не обмежується одним тижнем. Така робота триває впродовж року, адже здоровий спосіб  життя  головний чинник  щасливого майбутнього.


 

Читайте також

Просвіта батьків

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Южноукраїнський міський центр соціальних служб продовжує проводити інформаційно-просвітницьку діяльн...

Виїзд мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

При Южноукраїнському міському центрі соціальних служб продовжує функціонувати мобільна бригада соціа...

Денний центр інформує

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

У громаді продовжує працювати  мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам які пос...

Ми поряд!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Завдячуючи  соціальним партнерам - БФ «Голоси дітей» спеціалісти ЮМЦСС пр...

Ми поруч!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

 Ми не зупинили своєї роботи ні на день. Продовжуємо працювати кожен на своєму місці....

Свято для кожної дитини

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Свято – це великий ресурс для людини. Особливо це стосується дітей, адже вони будуть...