Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До Всесвітнього дня боротьби із ВІЛ/СНІДом
AA

До Всесвітнього дня боротьби із ВІЛ/СНІДом

Проблема ВІЛ/СНІДу, на жаль, залишається  актуальною та гострою для нашого суспільства. Темпи зростання кількості ВІЛ-інфікованих вражають, адже кожні 12 секунд одна людина інфікується, а кожні 16 секунд одна людина помирає.

3 грудня фахівцями із соціальної роботи було проведено виховний захід у Державному навчальному закладі Южноукраїнському професійному ліцеї, з метою інформування учнів про можливі шляхи передачі ВІЛ інфекції та засоби захисту, вивчення та розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриття  питань толерантності по відношенню до ВІЛ-інфікованих людей. Учні мали змогу не лише обговорити проблему інфікування, а й переглянути інформаційно-профілактичний відеоролик. Завдяки довірливій атмосфері, яка склалась під час тренінгу – юнаки  відкрито висловлювали власні бачення проблеми та аргументували свої позиції. Вразило єдине: багато чого вони чули вперше – це наштовхує на висновок, що неодмінно й надалі слід працювати в даному напрямку, адже якщо це врятує хоча б одне життя – воно того варте.

Упродовж тижневого проведення інформаційних кампаній серед населення і заходу для учнів  було розповсюджено  друковану продукцію у кількості: блокнотів 100 шт. та  кишенькових календарів 500 шт.  на тему «Здорові діти – здорова країна», понад 100  інформаційних листівок на тему профілактики  цієї небезпечної хвороби.

Волонтер громадської організації ЮНІТУС Тетяна С. провела для фахівців центру навчальне заняття з використанням   індивідуальних    експрес-тестів  на ВІЛ-інфекцію та інші небезпечні захворювання.   

Профілактика  захворювання на ВІЛ/СНІД не обмежується одним тижнем. Така робота триває впродовж року, адже здоровий спосіб  життя  головний чинник  щасливого майбутнього.


 

Читайте також