AA

До Всесвітнього дня боротьби із ВІЛ/СНІДом

Проблема ВІЛ/СНІДу, на жаль, залишається  актуальною та гострою для нашого суспільства. Темпи зростання кількості ВІЛ-інфікованих вражають, адже кожні 12 секунд одна людина інфікується, а кожні 16 секунд одна людина помирає.

3 грудня фахівцями із соціальної роботи було проведено виховний захід у Державному навчальному закладі Южноукраїнському професійному ліцеї, з метою інформування учнів про можливі шляхи передачі ВІЛ інфекції та засоби захисту, вивчення та розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриття  питань толерантності по відношенню до ВІЛ-інфікованих людей. Учні мали змогу не лише обговорити проблему інфікування, а й переглянути інформаційно-профілактичний відеоролик. Завдяки довірливій атмосфері, яка склалась під час тренінгу – юнаки  відкрито висловлювали власні бачення проблеми та аргументували свої позиції. Вразило єдине: багато чого вони чули вперше – це наштовхує на висновок, що неодмінно й надалі слід працювати в даному напрямку, адже якщо це врятує хоча б одне життя – воно того варте.

Упродовж тижневого проведення інформаційних кампаній серед населення і заходу для учнів  було розповсюджено  друковану продукцію у кількості: блокнотів 100 шт. та  кишенькових календарів 500 шт.  на тему «Здорові діти – здорова країна», понад 100  інформаційних листівок на тему профілактики  цієї небезпечної хвороби.

Волонтер громадської організації ЮНІТУС Тетяна С. провела для фахівців центру навчальне заняття з використанням   індивідуальних    експрес-тестів  на ВІЛ-інфекцію та інші небезпечні захворювання.   

Профілактика  захворювання на ВІЛ/СНІД не обмежується одним тижнем. Така робота триває впродовж року, адже здоровий спосіб  життя  головний чинник  щасливого майбутнього.


 

Читайте також

До уваги!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

  Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідом...

Є права, є і відповідальність

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Статтею 3 Конституції України визначено, що: «Людина, її життя і здоров’я, честь і гідні...

Інформація про проведення заходів до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у місті Южноукраїнську

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію «16 днів проти  насильства». Тисячі гр...