Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До відома мешканців смт. Костянтинівка!
AA

До відома мешканців смт. Костянтинівка!

Враховуючи колективне звернення мешканців смт. Костянтинівка щодо створення торговельного майданчику на території смт Костянтинівка, з метою запобігання виникненню несанкціонованої (стихійної) торгівлі, впорядкування роботи дрібно роздрібної торговельної мережі, забезпечення чистоти і порядку в смт. Костянтинівка та забезпечення населення продуктами харчування за нижчими цінами, в тому числі у період воєнного стану, виконавчим комітетом Южноукраїнської міської ради 02.11.2022 прийнято рішення щодо створення на території смт. Костянтинівка філії торговельного майданчика «Ринок «Господар» (соціальна група пристосованих торговельних місць для реалізації сільськогосподарської продукції виключно рослинного походження), для здійснення торгівлі з автотранспортних засобів сільськогосподарською продукцією виключно рослинного походження, в спеціально встановленому для цього місці за адресою: площа Соборна із графіком роботи з 8.00 год. до 17.00 год.

Читайте також

До уваги сільсьгосптоваровиробників, які перебувають на спрощеній системі оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для четвертої групи!

Миколаївська обласна рада

До уваги сільсьгосптоваровиробників, які перебувають на спрощеній системі оподаткування та став...

Перелік обєктів торгівлі, сфери послуг та громадського харчування, які можуть працювати під час відключення електроенергії на території міста Южноукраїнськ станом на 24.11.2022

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Перелік обєктів торгівлі, сфери послуг та громадського харчування, які можуть працювати під час в...

До уваги агровиробників!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з Всеукраїнською Аграрною Радою за п...