Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До відома керівників підприємств, голів профспілкових організацій та трудових колективів!
AA

До відома керівників підприємств, голів профспілкових організацій та трудових колективів!

Управління соціального захисту населення, охорони здоров’я та праці Южноукраїнської міської ради у відповідності до рекомендацій Миколаївської обласної ради профспілок та на виконання вимог ст.2 Закону України «Про колективні договори і угоди», ст.17 Закону України «Про підприємства в Україні», ст.11, 12 Кодексу законів про працю України пропонує розпочати двосторонні переговори та закінчити роботу з укладання колективних договорів на 2017 рік до 1 березня з наступною повідомною реєстрацією до 1 квітня 2017 року.

При розробці колдоговорів обов’язково мають бути додержані, в якості мінімальних гарантій, норми трудового законодавства, а також положення Генеральної, галузевих угод, обласної угоди з соціально – економічних питань. Додатково повідомляємо, що прикінцевими положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», який набрав чинності з 01.01.2017 року встановлено, що мінімальна заробітна плата не застосовується як розрахункова величина у колективних договорах і угодах усіх рівнів. Сторонам, які уклали колективні договори і угоди, у тримісячний строк необхідно привести їх норми у відповідність із цим Законом згідно із законодавством. До внесення змін до  колективних договорів і угод усіх рівнів  щодо незастосування мінімальної заробітної плати як розрахункової величини вона застосовується у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Підприємства, на яких укладено довгострокові колективні договори, повинні внести зміни та доповнення до них у зв’язку зі змінами, які стались в законодавстві України, або заключити нові колективні договори та зареєструвати їх у Порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року № 115.  

Повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до діючих довгострокових колективних договорів здійснюється в управлінні соціального захисту населення, охорони здоров’я та праці Южноукраїнської міської ради за адресою: бульвар Цвіточний, 4 кабінет 25.

Читайте також

Убережіть себе та своїх близьких!

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Ми звикли вважати, що рабство залишилося в далекому минулому людства. Але, на жаль, це жахливе явище...

Відбулася відеоконференція «Підтримка військовополонених, які повернулися з полону та дотримання прав родин Захисників, які зникли безвісти, потрапили у полон або загинули»

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

29.11.2023 відбулася відеоконференція в режимі в режимі реального часу за допомогою програмного дода...

Державна соціальна допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Право на державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю  ...