Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!
AA

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!

ІНФОРМАЦІЯ
про рішення Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки
і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті
Южноукраїнської міської ради

04.02.2022 відбулося позачергове засідання Комісії з порядком денним «Про епідемічну ситуацію із захворюваністю на грип та інші ГРВІ серед населення Южноукраїнської міської територіальної громади та заходи, спрямовані на зниження ризиків під час епідеміологічного сезону з грипу».

Рішенням Комісії:

- переведено освітній процес в 5–8-х класах загальноосвітніх шкіл, міжшкільному навчально-виробничому комбінаті, дитячо-юнацькій спортивній школі, дитячій школі мистецтв на дистанційну форму навчання.

Термін: з 07.02.2022 до 11.02.2022 включно

- доручено забезпечити проведення очного освітнього процесу у 1–4-х та 9–11-х класах закладів загальної середньої освіти із забезпеченням дистанціювання та  розмежування здобувачів освіти різних класів та потоків.

Термін: з 07.02.2022 до 11.02.2022 включно

Також рішенням Комісії заборонено проведення масових заходів у загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладах, міжшкільному навчально-виробничому комбінаті, дитячо-юнацькій спортивній школі та дитячій школі мистецтв, тимчасово обмежено проведення масових заходів у спортивних і культурно-розважальних об‘єктах.

Читайте також

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перепрофілювання та зміну назви Іванівського закладу загальної середньої освіти Южноукраїнської міської ради

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перепрофілювання (зміну ти...