Торгівля людьми
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
Res --> 1
22.05.2024 управлінням соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради організована робота комісії з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у Южноукраїнській міській територіальній громаді, відбулося відвідування суб’єктів господарської діяльності у галузі торгівлі та харчування.
Робота проведена спільно з головним державним інспектором відділу з питань праці управління інспекційної діяльності у Миколаївській області Південного міжрегіонального управління Держпраці - Валентиною Драчук.
Відвідано 9 суб’єктів господарської діяльності, із них: 1 фізична особа-підприємець - працює самостійно без найманих працівників, у 1 фізичної особи -підприємця – 6 найманих працівників, які оформлені належним чином, у 7-ми фізичних осіб-підприємців 9 осіб не оформлені належним чином, в тому числі 1 неповнолітня.
В ході даного заходу представники комісії розповіли роботодавцям про необхідність дотримання вимог трудового законодавства, можливі штрафні санкції та працевлаштування неповнолітніх.
Разом з тим, попереджено про ризики неоформлених трудових відносин та ознайомлено з перевагами легальної зайнятості.
Рейди-обстеження комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення з метою недопущення використання найманої праці без укладання трудових договорів належним до законодавства чином на території Южноукраїнської міської територіальної громади будуть здійснюватися на постійній основі.
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
Статтями 182-1 і 186-1 Кодексу законів про працю України передбачено, що одинокий батько, яки...
25.07.2024 відбувся онлайн вебінар на тему: «Ментальне здоров’я. Час турбуватися про себ...
Це важливий цифровий продукт для ветеранів та ветеранок, який щоденно оновлюється. Зараз на е-Кар...
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...