Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До уваги споживачів послуг холодного та гарячого водопостачання!
AA

До уваги споживачів послуг холодного та гарячого водопостачання!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.04.2023 № 440 «Деякі питання повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки в умовах воєнного та надзвичайного стану» з квітня 2023 року відновлено обов’язковість проведення повірки  приладів обліку води.

Відповідно до статті 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» засоби вимірювальної техніки, які перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці, а споживачі зобов’язані своєчасно подавати лічильники на періодичну повірку.

Відтак, засоби обліку води, які не пройшли періодичної повірки не можуть вважатися як такі, що відповідають встановленим вимогам, та не допускаються до експлуатації.

У травні 2024 року споживачам, які мали повірити лічильники до 2015 року було виставлено рахунки за послуги гарячого та холодного водопостачання, виходячи з норм споживання води, затверджених органами місцевого самоврядування, про що споживачі були повідомлені шляхом розміщення інформації на дошках оголошень біля під’їздів протягом березня та квітня 2024 року, також повідомлення кожному споживачу надходили в поштові скриньки разом з квитанціями на оплату за послуги.

Споживачам, які в термін до 01.09.2024 повірять прилади обліку води або замінять на нові, а також  тим які будуть записані в КП ТВКГ на повірку лічильників води, буде здійснено перерахунок нарахованої плати у травні 2024 року, виходячи з фактичного споживання послуг.

Звертаємо увагу на те що, у разі заміни на новий прилад обліку води, у паспорті приладу обліку, має бути зазначений рік повірки - 2024 рік, при придбанні звертайте на це увагу!

Читайте також

Відбулася комунальна нарада

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

У вівторок, 4 червня, у залі засідань виконавчого комітету під головуванням міського голови Валерія...

Шановні жителі Южноукраїнська!

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

  З 17:00 10 червня до 17:00 21 червня у місті буде відсутня гаряча вода у зв’...

Шановні жителі міста!

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

У зв’язку з ремонтними роботами буде відсутнє холодне та гаряче водопостачання у житлових б...

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ МІСТА!

Управління житлово-комунального господарства Южноукраїнської міської ради

  У поминальний день 12.05.2024 буде здійснюватися рух автобусів з міста до міського кладови...