Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До уваги представників бізнесу!
AA

До уваги представників бізнесу!

Агенція регіонального розвитку Миколаївської області розпочинає Програму грантової підтримки місцевого бізнесу. За допомогою цього інструменту планується посилення спроможності місцевого бізнесу, допомога зацікавленим у впровадженні нових технологій та пошуку нових ринків, що вплине на збільшення надходжень до місцевого бюджету. 

На першому етапі Агенція проводитиме дослідження стану та потреб бізнесу у територіальних громадах Миколаївщини. Вибір подальшої траєкторії співпраці Агенції з місцевим бізнесом відбудеться на підставі проходження наданої анкети.

Просимо представників бізнесу Южноукраїнської міської територіальної громади заповнити анкету, що допоможе більш детально розібратися у поточних можливостях у представників бізнесу до відновлення та розвитку.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfscmdnQXckMxlZyYmywML2dJ5A3TpssyDN42zZt0KgmRXEzA/viewform

Агенція регіонального розвитку Миколаївської області готова допомагати із пошуком підходящої грантової програми та заповненням грантових заявок, відповідно до вимог донорів. Наша спільна робота допоможе області більш впевнено та ефективно відновлюватися. Після проходження анкетування проджект-менеджери Агенції регіонального розвитку Миколаївської області зв'яжуться з вами та назначать час індивідуальних консультацій.

Команда Агенції регіонального розвитку Миколаївської області впевнена, що залучення грантових коштів від міжнародних донорів допоможе бізнесу зменшити збитки завдані повномасштабним вторгненням, вийти на нові ринки збуту готової продукції, а також збільшити надходження до місцевого бюджету. 

 

Читайте також

Відбулось засідання комісії з розгляду проєктів планів підприємств і організацій, які належать до комунальної власності, внесення до них зауважень і пропозицій, здійснення контролю за їх виконанням

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

30 травня 2024 року та 31 травня 2024 року в великій залі виконавчого комітету Южноукраїнської міськ...

До уваги підприємців!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Що потрібно знати, щоб успішно отримати грант на розвиток власного бізнесу? Розібратися з усіма пита...

Повідомлення

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Відповідно  до Закону України «Про  засади державної регуляторної політики у сфері г...

Шановні жителі міста!

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

           У зв’язку з аварійно-ремонтними р...