Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До уваги підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців!
AA

До уваги підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців!

З 1 січня 2017 року розмір мінімальної заробітної плати складає у місячному розмірі — 3200,00 грн., у погодинному розмірі — 19,34 грн. Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 № 1801-VIII цей розмір залишається незмінним протягом 2017 року.

На селекторній нараді, під головуванням Віце-прем’єр-міністра Розенка П.В. яка відбулася наприкінці грудня 2016 року, ним було акцентовано увагу присутніх на тому, що головним завданням сьогодення є забезпечення виконання зобов’язань щодо підвищення мінімальної заробітної плати з 01.01.2017 до 3200,00 грн., зазначивши, що жодних підстав для переведення працівників бюджетної і не бюджетної сфери на неповні робочі ставки сьогодні немає.

В свою чергу, міністр соціальної політики Рева А.О. наголосив, що органам місцевого самоврядування надано повноваження в частині контролю за додержанням законодавства щодо мінімальної заробітної плати, а також повідомив про підготовку нормативно-правових актів щодо оплати праці Акцентував увагу присутніх на відповідальності за недотримання законодавства у сфері оплати праці, окресливши суми штрафів.

Управління соціального захисту населення, охорони здоров’я та праці Южноукраїнської міської ради в подальшому буде оперативно повідомляти стосовно надходження роз’яснень та законодавчих актів від Міністерства соціальної політики України.

 

Читайте також

Убережіть себе та своїх близьких!

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Ми звикли вважати, що рабство залишилося в далекому минулому людства. Але, на жаль, це жахливе явище...