Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До уваги внутрішньо переміщених осіб!
AA

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

На сьогоднішній день через агресію Російської Федерації, окупацію територій України та ведення активних бойових дій на її території близько чотирьох тисяч осіб знайшли прихисток у Южноукраїнській міській територіальній громаді.

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради з метою підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО) проводить роботу з надання гуманітарної допомоги.

У вересні 2022 року від Миколаївської обласної військової адміністрації надійшла гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів, яка складається з: борошна пшеничного, пластівців суміш 7-ми видів зернових, крупи пшеничної, макаронних виробів, олії рафінованої, консервів м’ясних (свинина тушкована), консервів рибних (сардини), цукру, молока пастеризованого, молока згущеного, печива, чаю.

398 таких наборів було розподілено серед сімей ВПО в першу чергу для осіб, які жодного разу ще не отримували допомогу, перевага надається особам з окупованих територій та з територій, де ведуться активні бойові дії.

Отримуючи гуманітарну допомогу, внутрішньо переміщені особи висловлюють свою вдячність за підтримку у скрутному становищі, в яке вони потрапили.

Робота в даному напрямку продовжується.

 

 

Читайте також

Убережіть себе та своїх близьких!

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Ми звикли вважати, що рабство залишилося в далекому минулому людства. Але, на жаль, це жахливе явище...