AA

ДО ТАРИФІВ ЩЕ ДАЛЕКО

ШАНОВНІ ЮЖНОУКРАЇНЦІ!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради 03.07.2020 розглядав питання «Про розгляд та погодження річних планів відокремленого підрозділу «Южно - Українська АЕС» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» на 2020 рік» та «Про розгляд та погодження річних планів комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» на 2020 рік».  Мета розгляду цих питань: знати економіку і техніку, за якими готуються комунальні послуги. Це важлива робота, яку потрібно виконувати. При їх розгляді міський голова та  його  заступник з питань діяльності виконавчих органів  ради  Кольчак О.М., перший заступник з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяца Г.Ф. підписали застереження при голосуванні за питання першого та питання другого порядку денного засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради і проголосували «За».

Сутність вказаних планів полягає в тому аби досконало перевірити плани підприємств (АЕС, КП ТВКГ) з тим, що коли дійде черга до розгляду тарифів на комунальні послуги, потрібно бути готовими оцінити їх техніко-економічну обґрунтованість.

За вказані плани не голосували (утримались) члени виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради: Головченко І.В., Дзюбенко Л.П., тому рішення не було прийнято. Вбачаю, в неголосуванні Головченко І.В. та Дзюбенко Л.П. за ці  питання, певну «заполітизованість» їхньої позиції.

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради стояв і буде стояти на обґрунтованому тарифному захисті територіальної громади міста Южноукраїнська.

 

 

Міський голова                       В.К.  Пароконний

Читайте також

ВИБОРИ

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Шановні южноукраїнці! Станом на 13 серпня 2020 року остаточних правил проведення місцевих виборів ми...