AA

Для зацікавлених осіб!

Інформуємо, що при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України створено Офіс з просування експорту (далі - Офіс), головною метою якого є сприяння активізації зовнішньоекономічної діяльності українських підприємств та виходу на зовнішні ринки збуту.

Наразі Офісом разом з Мінекономрозвитку здійснюється робота щодо формування списку зацікавлених учасників торгівельних місій, яким надаватиметься інформація стосовно майбутніх бізнес-заходів та інших подій відповідно до пріоритетних країн, ринків, товарів, послуг, секторів.

Торгівельні місії передбачають відвідування іноземної країни спільною делегацією із представників влади та бізнесу для зустрічей з приймаючою стороною у форматі круглого столу, бізнес-форуму, В2В-зустрічей візитів на промислові об’єкти, неформального спілкування тощо.

Якщо Вас зацікавила зазначена інформація, необхідно зареєструватися в якості учасника торговельних місій, заповнивши відповідну анкету за наступним посиланням – https://goo.gl/3lIUww .

Читайте також

Інформація про заходи щодо ліквідації стихійної торгівлі в місті Южноукраїнську за період з 01.08.2019 по 31.08.2019 року

Управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради

На виконання  рішення Южноукраїнської міської ради від 25.01.2018 №961 «Про невідкладні з...