Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Дитинство під захистом!
AA

Дитинство під захистом!

Дитинство — найщасливіший період життя … Ми завжди тепло згадуємо дитячі роки, але є діти, у яких батьки ведуть асоціальний спосіб життя і не виконують своїх батьківських обов’язків. І тоді на допомогу таким дітям приходить держава.

З метою запобігання випадків загрози життю та здоров’ю дітей, профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності, повернення на навчання дітей, які не відвідують навчальні заклади без поважних причин, службою у справах дітей Южноукраїнської міської ради  спільно з представниками Южноукраїнського  міського центру соціальних служб, лікарні та навчальних закладів міста відвідані сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Під час відвідування з батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, створення задовільних умов проживання, недопустимості вживання спиртних напоїв та пропусків дітьми занять у навчальних закладах.

Батьки попереджені про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків, а саме:

- ухиляння батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (стаття 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Це від 850 грн до 1700 грн.

Якщо ті самі дії вчиняються повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, – накладається штраф від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – це від 1700 грн до 5100 грн.

Позбавлення батьківських прав. Також батьків можуть позбавити батьківських прав, якщо вони ухиляються від виконання своїх обов’язків щодо виховання дитини або забезпечення здобуття нею повної загальної середньої освіти (стаття 164 Сімейного кодексу України).

Лише у взаємодії народжується позитивний результат! Тому й надалі ми працюватимемо над тим, щоб всі діти громади мали гідний захист та можливість зростати у повноцінній родині!

 

Читайте також

 Вітаємо з Днем усиновлення!

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

У звʼязку із реформою церковного календаря в Україні, день християнського свята Віри, Надії, Любові...

Патріотичне виховання дітей

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Патріотичне виховання дітей є важливим завданням для будь-якого суспільства, оскільки це сприяє форм...

"Складні діти"

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

"Складні діти" - це вираз, який може вказувати на дітей з особливими потребами, які м...

Рейд «Діти вулиці»

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

10.08.2023 року службою у справах дітей Южноукраїнської міської ради спільно з  представниками...