Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Денному центру соціально психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства в нашій громаді БУТИ!
AA

Денному центру соціально психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства в нашій громаді БУТИ!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб відібрано в якості переможця на отримання міжнародного гранту задля реалізації масштабного для нашої громади проєкту зі створення спеціалізованої служби «Денного центру соціально- психологічної підтримки постраждалих осіб від домашнього насильства та насильства за ознакою статі «з кризовими кімнатами».

Договір про реалізацію проекту між Міжнародною організацією з міграції, яка входить до системи Організації Об’єднаних Націй Представництвом в Україні та Южноукраїнської міською радою щодо проєкту  «Сприяння соціально-економічного розвитку в об’єднаних територіальних громадах шляхом інклюзивного місцевого врядування» за підтримки  USAID  підписано 8 вересня 2021 року.

Згідно з умовами співфінансування  на ремонтні роботи  приміщень, в якому планується облаштувати Денний центр Южноукраїнською міською радою виділено 560 тис. грн. 

Центром укладено договір з підрядником на виконання поточного ремонту. Хронологію з виконання ремонтних робіт будемо спостерігати разом. Наразі, підрядником здійснюються демонтажні, підготовчі роботи. 

 

Читайте також

Гуманітарна допомога

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

15 квітня  Южноукраїнський міський центр соціальних служб отримав від Міжнародного фонду Мерлог...