Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Денний центр інформує
AA

Денний центр інформує

У громаді продовжує працювати  мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам які постраждали від домашнього насильства.  Фахівці денного центру соціально-психологічної  допомоги постраждалим від домашнього насильства в рамках мобільної бригади оперативно реагують на випадки насильства, які зафіксували працівники правоохоронних органів.  В січні здійснено  реагування  мобільної бригади, під час яких фахівцем із соціальної роботи проведено оцінку потреб постраждалої особи. За результатами з особами складено  індивідуальні плани заходів для усунення негативних наслідків насильства. Завдячуючи злагодженій роботі мобільної бригади послугами денного центру постраждалим від домашнього насильства  протягом січня  скористалися п’ять сімей. Для цих сімей надано соціально-психологічну та первинну правову допомогу. Для постраждалих осіб організовано психологічні консультації.

Також, в денному центрі  проводиться соціально-профілактична робота, а саме запобігання повторним випадкам насильства щодо постраждалої особи. Профілактична робота спрямована на формування нульової толерантності суспільства до домашнього насильства.  

Від початку війни практичний психолог проводить тренінги за програмою «Діти та війна: навчання технік зцілення» для дітей з родин внутрішньо переміщених осіб.

Читайте також

Патронатна сімя

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

16 березня поточного року на базі  Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центр...

Формуємо здоровий спосіб життя

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

16 березня в рамках проведення місячника до Всесвітнього дня здоров'я фахівцем із соціальної роб...

Зустріч з лікарем

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

15 березня з метою організації додаткових заходів з профілактики алкоголізму і наркоманії,в рамках п...

До уваги дружин військових ЗСУ!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Щоб допомогти жінкам та  коханим, які чекають своїх чоловіків з війни в Южноукраїнському місько...