Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Денний центр інформує
AA

Денний центр інформує

У громаді продовжує працювати  мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам які постраждали від домашнього насильства.  Фахівці денного центру соціально-психологічної  допомоги постраждалим від домашнього насильства в рамках мобільної бригади оперативно реагують на випадки насильства, які зафіксували працівники правоохоронних органів.  В січні здійснено  реагування  мобільної бригади, під час яких фахівцем із соціальної роботи проведено оцінку потреб постраждалої особи. За результатами з особами складено  індивідуальні плани заходів для усунення негативних наслідків насильства. Завдячуючи злагодженій роботі мобільної бригади послугами денного центру постраждалим від домашнього насильства  протягом січня  скористалися п’ять сімей. Для цих сімей надано соціально-психологічну та первинну правову допомогу. Для постраждалих осіб організовано психологічні консультації.

Також, в денному центрі  проводиться соціально-профілактична робота, а саме запобігання повторним випадкам насильства щодо постраждалої особи. Профілактична робота спрямована на формування нульової толерантності суспільства до домашнього насильства.  

Від початку війни практичний психолог проводить тренінги за програмою «Діти та війна: навчання технік зцілення» для дітей з родин внутрішньо переміщених осіб.

Читайте також

До уваги ветеранів!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

«Як УБД отримати земельну ділянку?» - це одне з найчастіших питань з яким звертаються до...

Отримали гуманітарну допомогу

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

10 червня Южноукраїнський міський центр соціальних служб отримав від  Відокремленого підрозділу...

Дякуємо за допомогу!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

07 червня до Денного центру соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства...

До уваги військовослужбовців!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Інформація від юриста Що робити якщо не приймають рапорт? Військовослужбовець має право зверну...

Чи має право дружина загиблого Захисника України на позачергове забезпечення житловою площею або компенсацію за самостійно придбане житло після отримання ОГД 15 млн грн?

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

«Чи має право дружина загиблого Захисника України на позачергове забезпечення житлов...