Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | День захисників і захисниць України та День Українського козацтва в Южноукраїнську
AA

День захисників і захисниць України та День Українського козацтва в Южноукраїнську

14 жовтня в місті Южноукраїнську відсвяткували День захисників і захисниць України та День Українського козацтва. Урочистості розпочались зі святкової ходи, в якій прийняли участь військові, волонтери, козаки, представники органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій міста.  

Продовжилось святкування на Музейній площі урочистим концертом.  Зустрічав ходу духовий оркестр Южноукраїнського міського центру культури та дозвілля «Gard Band». До присутніх з вітальними словами звернулися секретар Южноукраїнської міської ради Олександр Акуленко, військовий комісар Южноукраїнського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Микола Живогляд, заступник голови правління громадської  організації «Южноукраїнської міської організації ветеранів та учасників антитерористичної операції» Денис Кравченко, депутат Южноукраїнської міської ради Жанна Кривіцька, отаман Бугогардової Січі, генерал-осавул Українського козацтва – Маргарита Попенко, отаман Бугогардівського кошу Буго-Ташлицької паланки – Леонід Левченко та почесний ветеран України Голова міської організації ветеранів війни, праці та Збройних сил організації ветеранів України В’ячеслав Громенко.

З нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва южноукраїнців відзначено Почесними грамотами виконавчого комітету, Подяками міського голови та медалями «Захисник Батьківщини» громадської організації «Южноукраїнська міська організація ветеранів та  учасників антитерористичної операції».

Святковий настрій дарували артисти Южноукраїнського міського центру культури та дозвілля та вокалісти Анна Зборовська  і Олександра Грищук.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів згадали тих, хто віддав своє  життя під час антитерористичній операції на сході України – молодшого сержанта Сергія Горобця, старшого солдата Ігоря Буйновського, солдата Миколу Гончарука, матроса Артема Козія. Вони завжди житимуть у наших серцях, у нашій пам'яті.


 

Читайте також

Пізнавальна екскурсія містом

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Южноукраїнський міський історичний музей  провів пізнавальну екскурсію містом для діт...

Флешмоб до Дня вишиванки

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

    Відвідувачі Панкратівського сільського клубу влаштували патріотичний флешмоб...

Поезія Кобзаря актуальна в будь-який час, проте зараз, коли Росія напала на Україну, Шевченка цитують буквально всі

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Поезія Кобзаря актуальна в будь-який час, проте зараз, коли Росія напала на Україну та...

В День вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулася зустріч з воїнами-інтернаціоналістами

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  В День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у приміщенні Костянтині...