Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | День Святого Миколая у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей
AA

День Святого Миколая у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей

19 грудня на День Святого Миколая розпочався цикл зимових свят у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради.

На свято до діточок завітало багато гостей із найрізноманітнішими подарунками. Діти в свою чергу підготували театралізовану виставу про Святого Миколая – декламували вірші, співали пісні, зверталися до Миколая у своїх молитвах, проганяли лиходія-чорта та вітали ангелят. Найемоційнішим номером був танець бойового гопаку, який дітки-вихованці разом зі своїми наставниками-козаками підготували спеціально до цього свята. Вже протягом декількох місяців діти активно займалися цим видом бойового мистецтва та з радістю продемонстрували свої здібності на святі.

Дітей та працівників закладу вітало чимало значних людей нашого міста, які є небайдужими до долі вихованців - це і представники  Южноукраїнської міської ради, і депутати Южноукраїнської міської ради, і  працівники профсоюзної організації атомної електростанції та представники багатьох відділів та цехів ЮУ АЕС, і представники державних і приватних організацій нашого міста, працівники найрізноманітніших структурних підрозділів м. Южноукраїнськ, представники всіх релігійних конфесій та просто небайдужі мешканці міста, які хотіли в цей святковий день подарувати дітям радість.

У день Святого Миколая діти отримали чимало різноманітних і вкрай необхідних подарунків. Депутат Миколаївської обласної ради Колесніков В.В. презентував для Центру набір оргтехніки та солодощі для дітлахів.

Від міської влади кожна дитина отримала набір солодощів. Також свій внесок зробили депутати Южноукраїнської міської влади. Курдасов О.О. презентував дітям сучасну техніку. Бабіч В.В. оплатив дітям похід до кафе «Макдональдс» у м. Миколаїв. Горностай С.В. подарував дітям канцелярські набори, іграшки та новорічні декорації. Борець М.М. піклується про дітей з Центру та дарує їм можливість відвідувати басейн в СК «Олімп».

 За особистої ініціативи Лісніченко В.А. напередодні свята у КЗ ЦСПРД було замінено віконні системи у навчальних класах, зроблено ремонт у комп’ютерному класі та пральні. Працівники профсозної та молодіжної організації ЮУ АЕС повністю забезпечили кожного вихованця КЗ ЦСПРД комплектом необхідного одягу та взуття. Тепер дітки Центру мають нові та якісні речі на зиму.

Представники військової частини 3044 презентували сучасні меблі для ігрової кімнати. Представники адміністрації «Каскад» ГЕС ГАЕС подарували новий якісний небулайзер.  Дякуючи всім приватний підприємцям міста Южноукраїнськ, які були присутні на святі, в Центрі з’явилися теплообігрівач, тонометр, нові дитячі речі і білизна, миючі засоби, іграшки та канцелярські набори, батут, спортивний інвентар та багато солодощів.

Завітав у Центр і сам Святий Миколай, адже протягом року дітки були вихованими і чемними. Ще зранку під подушками на всіх без винятку вихованців чекали солодощі та іграшки, а на святковому заході Миколай вже особисто обдаровував діточок прекрасними подарунками.

День Святого Миколая видався дуже яскравим, веселим, щедрим на дарунки та позитивні емоції. Всі дорослі, без винятку, намагалися створити для дітей в цей день справжню казку. І це вдалося!

  

 

 

 

 

Читайте також

Серце до серця

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

У комунальному закладі "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської місько...

Мотивація до навчання

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Якщо в підлітка немає мотивації до навчання Пам'ятайте, що рушійною мотивацією до навчання є...

Із комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» успішно евакуювали 28 дітей

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Із комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської місь...