Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | День працівників освіти в Южноукраїнській ТГ
AA

День працівників освіти в Южноукраїнській ТГ

29 вересня 2022р. з нагоди Дня працівників освіти в актовій залі ліцею №2 відбулись урочистості та нагородження педагогічних працівників закладів та установ освіти. Зі словами привітання до присутніх звернулися: начальник управління освіти ім.Б.Грінченка Юрій Сінчук, секретар Южноукраїнської міської ради Олександр Акуленко, заступник міського голови Сергій Горностай. 

В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня. У ці непрості для країни та галузі освіти часи, педагогічні працівники та обслуговуючий персонал забезпечують освітній процес більше 6 тисяч дошкільнят, школярів, вихованців. 

В 2022 році Український День працівників освіти припадає на 2 жовтня. Цього дня ми вшановуємо всіх тих, хто присвятив своє життя справі виховання та навчання зростаючого покоління. Саме від учителя значною мірою залежить, які цінності сповідуватиме людина у своєму житті. 

Лише та країна є сильною, яка створює можливості для ефективної роботи вихователів, вчителів і викладачів.

 

 

Читайте також

Результат опитування щодо організації відкриття Південноукраїнського державного коледжу Чорноморського національного університету ім.Петра Могили

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

  З метою організації відкриття Південноукраїнського державного коледжу Чорноморського націо...

УВАГА! Шановні батьки!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

  Повідомляємо Вам, що станом на 14 листопада  2022 року місця в чергових...

УВАГА! Анкета для опитування підлітків їх батьків, мешканців Южноукраїнської міської територіальної громади, навколишніх населених пунктів

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

АНКЕТА  для опитування підлітків  їх батьків, мешканців Южноукраїнської міської територ...