AA

День людини похилого віку та День ветерана

Другий місяць осені розпочався з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначався Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.  Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. За міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років.

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

У нашому місті також  1 жовтня проведено захід до цієї дати, ввечері для всіх бажаючих мешканців міста поважного віку у міському палаці культури «Енергетик» проведено святковий концерт за участю танцювальних та вокальних колективів, з частуванням стравами та солодощами, яке було організовано за кошти міського бюджету та допомоги первинної профспілкової організації  Южноукраїнської АЕС.

З словами вдячності  до ветеранів виступив міський голова  Віктор Пароконний та вручив подяки та квіти активістам ветеранської організації за  вагомий внесок у розвиток ветеранського руху  в місті  Южноукраїнську, багаторічну працю  з соціального захисту населення та з нагоди  святкування  Міжнародного дня людей похилого віку .

З вітальним словом виступив директор ВП «ЮУАЕС» ДП НАЕК «Енергоатом»  Володимир Лісніченко, голова первинної профспілкової організації  Южноукраїнської спілки ВП «ЮУАЕС» ДП НАЕК «Енергоатом» Сергій Снітков, заступник директора департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради Лариса Заболотна, голова громадської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил Вячеслав Громенко.

Крім того напередодні свята департаментом соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради була проведена виплата з міського бюджету  громадяна міста, яким виповнилось 85 та більше років.

 

Читайте також

Інформаційно-роз’яснювальна робота з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

15.11.2019 комісією з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у місті Южноукраїн...

06 листопада відбулося засідання робочої групи у справах альтернативної (невійськової) служби

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

06 листопада 2019 року у залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося з...

Інформаційно-роз’яснювальна робота з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

07.11.2019 комісією з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у місті Южноукраїн...

Відбувся семінар

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

25.10.2019 у залі засідань департаменту соціальних питань та охорони здоров'я Южноукраїнської мі...