AA

День Гідності та Свободи

Територією Гідності і Свободи нашу державу зробила не одна, а дві революції - Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року - Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли  наші співвітчизники  продемонстрували свою європейськість,  гідність, своє прагнення до свободи. 

Ще довго-довго з покоління в покоління -  будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті - своїм дітям спогади про тих,  хто залишив життя земне у 2013-2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі.

І  донині на території нашої держави немає спокою.  Після Майдану  розпочалися військові дії на Сході України, в ході яких  втрачено вже кілька тисяч життів солдат та мирних мешканців...

Шановні южноукраїнці!

Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій зможемо досягти величної мети  - побудови економічно й духовно багатої, вільної і демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Тож нехай серця ваші наповнюються  гордістю за нашу державу,  прагненням до єдності й порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою  щасливого майбутнього України!

 

З повагою
Міський голова

В.К.Пароконний

Читайте також

Шановні працівники поліції!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Від імені  Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з про...

ШАНОВНІ  ЮЖНОУКРАЇНЦІ!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Прийміть щирі вітання від імені  Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету ...

Від  імені Южноукраїнської міської  ради та її виконавчого комітету щиро  вітаю  южноукраїнців з Днем молоді – прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття!

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Молодість - безцінний дарунок природи.  І щасливі ті, хто приймає його з вдячністю, задоволе...

Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх,  хто стоїть на варті охорони здоров’я людини,  з Днем медичного працівника!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Життя та здоров’я людини є найбільшою цінністю держави. І саме на вас, медиків - працівників н...

Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету  щиро вітаю  дільничних офіцерів поліції з професійним святом!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

За родом своєї діяльності  дільничні офіцери  поліції  знаходяться  найближче до...

Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю  підростаюче покоління южноукраїнців та їх батьків з Днем захисту дітей!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю  підростаюче покол...