AA

День Гідності та Свободи

Територією Гідності і Свободи нашу державу зробила не одна, а дві революції - Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року - Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли  наші співвітчизники  продемонстрували свою європейськість,  гідність, своє прагнення до свободи. 

Ще довго-довго з покоління в покоління -  будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті - своїм дітям спогади про тих,  хто залишив життя земне у 2013-2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі.

І  донині на території нашої держави немає спокою.  Після Майдану  розпочалися військові дії на Сході України, в ході яких  втрачено вже кілька тисяч життів солдат та мирних мешканців...

Шановні южноукраїнці!

Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій зможемо досягти величної мети  - побудови економічно й духовно багатої, вільної і демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Тож нехай серця ваші наповнюються  гордістю за нашу державу,  прагненням до єдності й порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою  щасливого майбутнього України!

 

З повагою
Міський голова

В.К.Пароконний

Читайте також

Южноукраїнська міська рада та її виконавчий комітет вітають всіх водіїв, працівників автодорожнього господарства з  Днем автомобіліста і дорожника!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

 Своєю невтомною працею ви сприяєте розвитку  нашого міста  та держави, тому що саме&...

25 жовтня виповнюється 25 років від дня створення міської громадської творчої організації культури "Галерея Гард"

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх, хто причетний до...