Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Дедалі більше добровольців та військових з Миколаївщини долучаються до «Гвардії наступу»
AA

Дедалі більше добровольців та військових з Миколаївщини долучаються до «Гвардії наступу»

Добровольці та військовослужбовці з Миколаївської області поповнюють лави штурмових бригад «Гвардії наступу», щоб якнайшвидше звільнити територію країни від російських окупантів.

Про це начальник Миколаївської обласної військової адміністрації розповів в інтерв’ю для YouTube-каналу «DetectorUA».

«Крім добровольців, багато людей долучаються до новостворених підрозділів шляхом переведення по службі. Я не можу сказати, де вони будуть виконувати завдання. Безумовно, є специфіка у південному регіоні – це напрямок фронту. Я вважаю, що частина буде відпрацьовувати тут. Бо ті військові, які працювали у нас, стоянь зараз у найгарячіших точках. Є завдання головнокомандувача, які треба виконувати», – сказав він.

Також Віталій Кім поділився власними думками про готовність українських військ до контрнаступу.

«Найближчим часом, як тільки будемо готові. Це буде в найвигідніший для України час», – зазначив очільник області.

Додамо, що долучитися до «Гвардії наступу» можна в одному із шести центрів надання адміністративних послуг у Миколаївській області або подати заявку на сайті ????????https://storm.mvs.gov.ua. Також консультацію щодо вступу до бригад можна отримати за ????номером 080 010 00 20.

Повне інтерв’ю можна переглянути за посиланням ???????? https://youtu.be/89-8VDeQw-0.

Читайте також