Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Cвяткування Міжнародного дня людей похилого віку у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг
AA

Cвяткування Міжнародного дня людей похилого віку у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг

Так співпало, що у 2023 році 1 жовтня відзначали відразу кілька свят: Міжнародний день людей похилого віку, День захисників і захисниць України, День ветерана, День працівників освіти, День територіальної оборони України, День Українського Козацтва та церковне свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Традиційно у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування Южноукраїнської міської територіальної громади» Міжнародний день людей похилого віку обовʼязково відмічають. Більшість відпочивальників – це люди поважного віку. Хоч свято було у неділю, але 4 жовтня, не забуваючи про традиції, було організовано концертну програму з подарунками для відпочивальників.

На свято завітала заступник начальника управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради ЗАБОЛОТНА Лариса, яка побажала присутнім міцного здоровʼя, наснаги, родинного затишку, перемоги та гарного відпочинку у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг. Від управління подарувала здобний пиріг. Також наших поважних та з великим життєвим досвідом відпочивальників привітала директор територіального центру БОГАЧОВА Олена і побажала бути такими ж енергійними, зберігати молодість душі, почувати себе затишно у відділенні, адже працівники докладають максимум зусиль, щоб саме так і було, зміцнити своє здоровʼя, та звісно побажала перемоги і миру. Від територіального центру було презентовано ще один солодкий подарунок – торт. Також кожному підопічному вручили коробку з продуктовим набором від влади Южноукраїнської міської територіальної громади.

По завершенні привітань відбувся святковий концерт за участю артистів Южноукраїнського міського центру культури та дозвілля, які співали щирі пісні, загадували загадки та  поздоровили відпочиваючих зі святами. Кожного пригостили солодким подарунком та зарядили гарним настроєм.

Хочемо щиро подякувати директору центру культури та дозвілля ПОЛИШВАЙКО Ірині та творчим колективам за прекрасно організований концерт та шанобливе ставлення до людей поважного віку!

 

Читайте також

Рейд з правил пожежної безпеки та недопущення пожеж

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

28 лютого 2024 року відбувся рейд з метою підвищення обізнаності в правилах пожежної безпеки та недо...

Консультація вчителя-логопеда для батьків

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

Батькам належить важлива роль у забезпеченні успішного навчального досвіду дитини. Вони мають бути д...

Психологічна допомога у територіальному центрі

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

Психолог комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...

Нова послуга у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади»

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

Лікувальна фізкультура – це цілий комплекс різноманітних вправ, які проводяться з лікувально-п...