Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Чи бути третій машині “швидкої допомоги”?
AA

Чи бути третій машині “швидкої допомоги”?

У серпні у залі засідань виконавчого комітету відбулась нарада, головною темою обговорення на якій стала липнева трагічна подія на автобусній зупинці. Нагадаймо: трагедія сталася з причини того, що обидва автомобіля КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Миколаївської обласної ради, що обслуговує наше місто, були на виїзді, тому не встигли надати допомогу жінці, якій стало зле на вулиці.

Головував на нараді міський голова Валерій Онуфрієнко, також на ній були присутні заступник міського голови Марія Дроздова, начальник управління охорони здоров'я Ольга Стахорська, в.о. директора НКП “ЮМЦПМСД” Володимир Смірнов та в.о. директора КНП “ЮМБЛ” Антоніна Мартинко. До спілкування були запрошені представники управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації. З Миколаєва до нашого міста так ніхто й не приїхав, однак інформацію щодо теми наради обласне управління охорони здоров'я взяло до відома. Результатом цього стало рішення щодо збільшення кількості бригад екстреної медичної допомоги, що обслуговуватимуть наше місто, з двох до трьох у 2022 році. Якщо виникне необхідність у третій бригаді ще цього року, то обидві місцеві лікарні готові підстрахувати миколаївське підприємство. На нараді був обговорений механізм співробітництва та взаємодії обласних та южноукраїнських медиків. Тож місцева влада зробила все для запобігання трагічних випадків.

Читайте також

Ми застерігаємо та інформуємо, а також продовжуємо знайомитися з міською комплексноюпрограмою «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді» на 2021-2025 рр.

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

В  травні 2022 року у Берліні (Німеччина) відбувся XV Науковий симпозіум, присвячений Всесвітнь...

Попит народжує пропозиції

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

28 вересня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під голов...

Продовжуємо знайомитися з міською комплексною програмою «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді» на 2021-2025 рр. та разом долати виклики долі

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Лімфома виліковна у 80% випадків – стверджують лікарі. У багатьох країнах світу 15 вер...

Навчаємося  разом! Як діє міська комплексна програма «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді»  на 2021-2025 рр.

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Що ж це таке власне – місцеві цільові програми? Місцеві цільові програми – це сукупність...

COVID-19 «прокидається»!

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Коронавірус вже давно не є проблемою №1 в Україні. Однак хвороба нікуди не зникла. Вона, як і ...