AA

Чи бути третій машині “швидкої допомоги”?

У серпні у залі засідань виконавчого комітету відбулась нарада, головною темою обговорення на якій стала липнева трагічна подія на автобусній зупинці. Нагадаймо: трагедія сталася з причини того, що обидва автомобіля КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Миколаївської обласної ради, що обслуговує наше місто, були на виїзді, тому не встигли надати допомогу жінці, якій стало зле на вулиці.

Головував на нараді міський голова Валерій Онуфрієнко, також на ній були присутні заступник міського голови Марія Дроздова, начальник управління охорони здоров'я Ольга Стахорська, в.о. директора НКП “ЮМЦПМСД” Володимир Смірнов та в.о. директора КНП “ЮМБЛ” Антоніна Мартинко. До спілкування були запрошені представники управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації. З Миколаєва до нашого міста так ніхто й не приїхав, однак інформацію щодо теми наради обласне управління охорони здоров'я взяло до відома. Результатом цього стало рішення щодо збільшення кількості бригад екстреної медичної допомоги, що обслуговуватимуть наше місто, з двох до трьох у 2022 році. Якщо виникне необхідність у третій бригаді ще цього року, то обидві місцеві лікарні готові підстрахувати миколаївське підприємство. На нараді був обговорений механізм співробітництва та взаємодії обласних та южноукраїнських медиків. Тож місцева влада зробила все для запобігання трагічних випадків.

Читайте також

Інформація управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради по програмі «Фонд міської ради на виконання депутатських повноважень»

Управління охорони здорові'я Южноукраїнської міської ради

Інформація управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради по програмі «Фо...

Звіт управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради про виконання міської комплексної програми "Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді"

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Звіт управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради  про виконання місь...