AA

Безвихідних ситуацій не буває

Раніше ми інформували мешканців міста про можливість розгорнути карантинне містечко на території нашої лікарні за допомогою модулів санітарного характеру. Але виробники цих конструкцій підняли ціну в 8 -10 разів і наш благодійник і міський бюджет не спроможні їх оплатити.

Але у нас є резерв на цілі вимушеного карантинного перебування людей за додатковим рішенням. Це військові намети УСБ 56-1. Вони разом розраховані на 150 осіб. В комплектації є пічне опалення, генератори, спеціальний одяг, спальні мішки, розкладачки, прилади освітлення, інше додаткове забезпечення.

Звісно, не все так прямо, і ці намети не зовсім є медично-біологічного призначення. Але в США вже під епідемічні заходи використовують культові Храми та інші споруди, які дуже далекі від медичного профілю. Є перевірений принцип – надійся на краще, але готуйся до гіршого.

Чудеса, це дуже рідка річ. Менше чи більше, але ця біда скоріше досягне і нашого міста. Тому ми не втрачаємо час і робимо все, на що є наші кошти і ресурси аби бути готовими до цього глобального  іспиту.

Поважаймо один одного, виконуймо карантинні вимоги. Світ карантин визнав одним з дієвих заходів в обмеженні поширення коронавірусної хвороби COVID-19 поряд з застосуванням засобів ранньої і достовірної діагностики на що ми очікуємо в межах потреби нашого міста.

Разом з тим ми вже відчули, як швидко реагувало керівництво нашої області, де перші наші звернення щодо осіб, де була підозра по цій хворобі. Їх швидко доправили в опорну лікарню м. Миколаєва і вони вже повернулись в місто без підтвердження захворювання.

Будьмо всі здорові!

 

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради  

 

 

Читайте також