Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Безпечні канікули
AA

Безпечні канікули

Ура, канікули! Зимові канікули особливо радісні та незвичайні. Ми, дорослі, повинні потурбуватися  щоб вони були ще й безпечні.

Службою у справах дітей Южноукраїнської міської ради, спільно з працівниками поліції проводяться постійні рейди «Діти вулиці». Обстежуються місця збору дітей, сім’ї, в яких діти опинилися в складних життєвих обставинах.

Під час проведення рейдів контролюється перебування у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування, на вулицях та інших громадських місцях Южноукраїнської міської територіальної громади дітей віком до 16 років з 22.00 до 06.00 години без присутності батьків, або осіб, які їх замінюють, та контроль щодо заборони реалізації у закладах торгівлі усіх форм власності дітям віком до 18 років тютюнових виробів, пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, а також розпиття у громадських місцях.

Власники закладів сфери розваг, закладів громадського харчування та уповноважені ними особи зобов’язані вживати заходів щодо недопущення у такі заклади з 22.00 до 6.00 години дітей до 16 років без супроводження батьків, законних представників дітей. Також вони мають право з 22.00 до 6.00 години вимагати у відвідувача документів, що засвідчує особу.

У разі виявлення дитини в розважальному закладі чи в громадських місцях (парки, вулиці, території шкіл та дитячих садків, дитячі та спортивні майданчики, бари, дискотеки, магазини з алкогольною продукцією тощо) у нічний час, батьки притягуються до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків (ст. 184 Ку КУпАП)

Шановні батьки!

Будьте уважні до своїх дітей, забезпечивши їм гарні та безпечні  новорічні свята!

 

Читайте також

Серце до серця

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

У комунальному закладі "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської місько...

Мотивація до навчання

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Якщо в підлітка немає мотивації до навчання Пам'ятайте, що рушійною мотивацією до навчання є...

Із комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» успішно евакуювали 28 дітей

Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Із комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської місь...