Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Автомобілі для громади від благодійного фонду
AA

Автомобілі для громади від благодійного фонду

Два транспортних засоби вартістю 502,4 тисячі гривень отримала наша міська громада від благодійної організації «Благодійний фонд «Серце в дії» – автомобіль для забезпечення надання транспортних послуг особам з інвалідністю та маломобільним мешканцям та пожежний автомобіль.

У квітні 2023 року виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради уклав Меморандум про співпрацю з ГО «БФ «Серце в дії». Його директорка – Катерина Музлова, батько якої боронив незалежність України, а нині перебуває у полоні. Події з батьком спонукали Катерину Олегівну зайнятися волонтерством. З часом її молодий фонд почав співпрацю з Тайванськими організаціями, і сьогодні ця країна через фонд «Серце в дії» вже подарувала українським громадам більше сорока автомобілів для соціальних та військових потреб.

Автомобіль для забезпечення надання транспортних послуг особам з інвалідністю та маломобільним мешканцям сьогодні був урочисто переданий комунальному закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади». Пожежний автомобіль переданий державній установі «Південноукраїнська виправна колонія «(№83)», яка захищатиме від пожеж найближчі села. На базі колонії вже розпочаті роботи з облаштування пожежного депо. Автомобіль поки не має необхідного обладнання, але з цим питанням обіцяли допомогти місцеві пожежники.

Денис Кравченко, що був присутній при передачі автомобілів, подякував волонтерам за плідну співпрацю та висловив надію на подальшу командну роботу заради захисту й підтримки громади.

 

 

Читайте також

Відбулось засідання комісії з розгляду проєктів планів підприємств і організацій, які належать до комунальної власності, внесення до них зауважень і пропозицій, здійснення контролю за їх виконанням

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

30 травня 2024 року та 31 травня 2024 року в великій залі виконавчого комітету Южноукраїнської міськ...

До уваги підприємців!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Що потрібно знати, щоб успішно отримати грант на розвиток власного бізнесу? Розібратися з усіма пита...

Повідомлення

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Відповідно  до Закону України «Про  засади державної регуляторної політики у сфері г...

Шановні жителі міста!

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

           У зв’язку з аварійно-ремонтними р...