Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 3 по 9 січня
AA

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 3 по 9 січня

3 січня о 19:56 до поліції надійшло повідомлення про те, що в районі будинку № 18 по проспекту Незалежності, затримана підозріла особа, яка висловлюється за росію, має при собі ніж. Поліція, що прибула за вказаною адресою, встановила, що громадянин у стані алкогольного сп’яніння виражався нецензурно, лаявся, погрожував фізичною розправою, чим порушив громадський порядок та спокій громадян. Щодо порушника складений протокол за ст. 173 КУпАП та проведено профілактичну бесіду щодо недопущення в подальшому будь яких порушення громадського порядку.

4 січня о 4:08 жінка повідомила службу 102 про те, що у будинку № 2 по вулиці Енергобудівників сусід з нижнього поверху голосно кричить. Прибувши за вказаною адресою, поліція встановила, що людина в стані алкогольного сп’яніння голосно кричав, чим порушив спокій громадян та вимоги статті 24 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення". Щодо порушника було винесено постанову про адміністративне порушення за ч. 1 ст. 182 КУпАП.

4 січня о 17:10 надійшов рапорт співробітника поліції до районного управління про те, що поштою надійшли матеріали зі зверненням від місцевої непрацюючої мешканки 1971 року народження. У зверненні жінка повідомила, що 1 листопада 2022 року невідома особа шахрайським шляхом під приводом розблокування її картки ПриватБанку заволоділа її грошима в сумі 76398 грн.

5 січня о 9:52 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що перед магазином «Сільпо» чотири автомобілі порушують правила дорожнього руху (стоянка з порушенням), а також відбувається торгівля у невстановленому місці без документів. Наряд поліції, що прибув до магазину, виявив автомобіль Ford, який здійснив стоянку ближче 10 метрів від прилеглої території (на в’їзді в «Сільпо»). Щодо водія Ford складено постанову про адміністративне правопорушення за ст. 122 ч. 1 КУпАП. Факту торгівлі у невстановленому місці без документів виявлено не було.

5 січня о 16:20 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в одній з квартир будинку № 12 по бульвару Шевченка відбувається конфлікт з онукою, яка виганяє заявника 1950 року народження з квартири. О 17:12 надійшла заява від цієї онуки 1998 року народження, непрацюючої мешканки міста, про те, що 5 січня та протягом тривалого часу її дідусь погрожує фізичною розправою, виражається на її адресу нецензурною лайкою. Нарядом поліції щодо чоловіка складено протокол за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП та винесено терміновий заборонний припис терміном на 10 діб, згідно якого чоловік зобов’язаний залишити місце проживання (перебування), йому заборонено вхід та перебування в місці проживання (перебування) та заборонено в будь-який спосіб контактувати з заявницею.

5 січня о 17:27 до поліції звернулася непрацююча мешканка Южноукраїнська 1998 року народження з проханням вжити заходів та притягти до відповідальності наглядно знайомого їй громадянина 1992 р.н., який близько 15:30 біля будинку № 12 по бульвару Шевченка в стані алкогольного сп’яніння погрожував їй фізичною розправою та висловлювався в її бік нецензурною лайкою. Наряд поліції в результаті перевірки склав на порушника протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173 КУпАП.

5 січня о 18:39 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що затриманий чоловік, який скоїв крадіжку в магазині «Аврора». Поліція, що прибула в магазин, встановила, що чоловік вчинив крадіжку з полиці магазину туалетної води "Blue Alpha" вартістю 119 гривень та двох шоколадок "Міленіум" вартістю 84 гривні. Зібрані відповідні матеріали, відносно крадія складений адміністративний протокол за ст. 51 КУпАП.

6 січня о 01.03 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у будинку № 26 по вулиці Дружби Народів у сусідів гучно грає музика, чим заважає відпочивати. Щодо порушника, який разом із друзями голосно слухав музику та голосно розмовляв, було складено постанову про адміністративне правопорушення за ст. 182 ч.1 КУпАП.

7 січня о 18:39 надійшло повідомлення зі служби 102 про ДТП на трасі в районі села Панкратове між автомобілями Ford та Audi. Поліція встановила, що водій автомобіля Audi, рухаючись у напрямку с. Панкратове з боку автодороги, не врахував дорожньої обстановки (темно, сніг), об’їзжаючи яму на дорозі, виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з автомобілем Ford-Escape, якій рухався по своїй полосі у зустрічному напрямку. В результаті автомобіль Ford-Escape виїхав в кювет та перекинувся. Під час ДТП обидва автомобіля отримали механічні пошкодження, водії медичної допомоги не потребують. Щодо водія автомобіля Audi складено адміністративний протокол за ст.124 КУпАП.

9 січня 09.01.2023 о 16:48 надійшла заява від жінки 1952 р.н. про те, що з її картки банку Аваль було знято гроші в сумі 3373 грн., як це відбулось заявниця не знає, побачила списання. Підозрює, що шахрайським шляхом банк або сайт, з якого вона поповнює рахунок, заволоділи її грошима. Встановлено, 6 січня о 01:00 невстановлена особа заволоділа грошовими коштами заявниці, які були списані з її банківської карти "Райфайзен банк Аваль" на сайт PayPal", на якому заявниця за тиждень до цього поповнювала мобільний рахунок та вказувала дані банківської карти.

9 січня о 19:16 надійшла заява від місцевого підприємця 1978 р.н., про те, що 09.01.2022 близько 16:40 невідома особа, шахрайським шляхом, під приводом купівлі в неї товару на інтернет платформі OLX заволоділа її грошовими коштами в сумі 50000 грн., які були зняті з її картки Приват Банку одразу після переходу за посиланням на виплату коштів та введенням даних своєї картки.

Читайте також

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 13 по 19 березня

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

13 березня о 06:16 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в однієї квартир будинку № 2 по бу...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 06 по 10 березня

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

7 березня надійшла заява до районного управління про те, що 1 березня із заявою звернулась мешканка...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 01 по 06 березня

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

1 березня о 13:08 надійшла заява до районного управління про те, що 23 лютого невідома особа, зателе...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 21 по 24 лютого

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

21 лютого о 12:18 надійшло повідомлення до районного управління про шахрайство. Невідома особа під п...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 13 по 17 лютого

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

17 лютого надійшла заява до районного управління про шахрайські дії: невстановлені особи під приводо...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 06 по 11 лютого

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

6 лютого о 14:00 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що 30 хвилин тому жінці 1938 року на...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 23 по 30 січня

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

23 січня о 12:44 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, у будинку № 4 по проспекту Незалежності...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 17 по 23 січня

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

17 січня о 16:57 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що біля сьомого під’їзду по просп...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 12 по 16 січня

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

16 січня о 18:02 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в одному з будинків по вулиці Набере...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 26 грудня 2022 року по 1 січня 2023 року

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

27 грудня із заявою до поліції звернулася непрацююча мешканка Южноукраїнська з проханням притягнути...