Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 26 грудня 2022 року по 1 січня 2023 року
AA

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 26 грудня 2022 року по 1 січня 2023 року

27 грудня із заявою до поліції звернулася непрацююча мешканка Южноукраїнська з проханням притягнути до відповідальності невстановлену особу, яка напередодні шляхом обману, під приводом оформлення соціальної допомоги від ООН, заволоділа її коштами у сумі близько 29 тисяч гривень, які були зняті з її банківської карти. Проводиться перевірка.

27 грудня о 19:17 до районного управління поліції надійшло повідомлення від мешканки міста Южноукраїнська про крадіжку гаманця з 3500 гривень та картою Монобанку. За словами заявниці, сусід прийшов познайомитися, а коли вона вийшла на дві хвилини в іншу кімнату, сусід зник разом із гаманцем. Поліція, що прибула на виклик, встановила, що заявниця у стані алкогольного сп’яніння здійснила завідомо неправдивий виклик і що факту крадіжки насправді не було. Відносно заявниці було винесено постанову про адміністративне правопорушення за ст. 183 КУпАП, та проведено профілактичну бесіду щодо недопущення подібних випадків. Від надання письмових пояснень заявниця категорично відмовилась, але в усній формі пояснила, що коштів в неї ніхто не викрадав, всі її кошти знаходяться в дома.

28 грудня о 9:38 надійшло повідомлення до поліції про те, що у будинку № 18 по проспекту Незалежності чоловік у нетверезому стані хуліганить у дворі, лякає та чіпляється до жінок. На порушника громадського порядку був складений протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173 КУпАП.

Співробітник поліції на лінію 102 повідомив, що він під час несення служби на блокпосту зупинив автомобіль ЗІЛ з причепом деревини. В результаті перевірки документів з’ясувалося, що товарно-транспортна накладна на деревину не відповідає дійсності. Автомобіль доставлено до ВПЗ Вознесенського РУП ГУНП в Миколаївській області. Проводиться подальша перевірка.

29 грудня об 11:05 до поліції надійшло повідомлення від жителя с. Панкратове про те, що його син у п’яному вигляді вчиняє фізичне насильство щодо нього, а напередодні побив матір сокирою по голові, наразі жінка в лікарні. Поліція, що прибула, відібрала письмові пояснення від заявника та його старшого сина, який був свідком домашнього насильства психологічного характеру, погроз фізичної розправи та спроб вчинити бійку. Відносно молодшого сина заявника було складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.2 ст.173-2 КУпАП.

30 грудня о 2:18 надійшло повідомлення від жінки про те, що її знайому б’є чоловік. Наряд поліції, що прибув за адресою пр. Незалежності, 1, взяв письмові пояснення та заяву по даному факту від заявниці та від постраждалої. Відносно чоловіка було складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП.

31 грудня о 00:07 до поліції звернувся мешканець Южноукраїнська із заявою про те, що власник автомобіля Хонда перегородив автомобілем підхід до сьомого під’їзду будинку № 1 по пр. Незалежності, через що відбувається конфлікт. Поліція встановила, що власниця автомобіля дійсно порушила ПДР: поставлена на стоянку машина перешкоджала руху пішоходів. Нарядом поліції відносно громадянки було винесено постанову про адміністративне правопорушення за ст. 122ч.1 КУпАП та проведено профілактичну бесіду щодо недопущення в подальшому будь яких порушення правил дорожнього руху. Від заявника було відібрано письмове пояснення.

1 січня о 12:50 надійшло заява від жителя міста про те, що колишній власник його квартири у нетверезому стані вибиває двері. Поліція прибула у будинок № 32 по вулиці Дружби Народів та виявила місцевого мешканця 1956 року народження, який знаходився в п’яному вигляді з явними ознаки алкогольного сп’яніння, невиразну мову, хитку ходу та неохайний зовнішній вигляд. Чоловік стверджував, що прийшов додому. При усному спілкуванні з заявником з’ясувалося, що цей чоловік дійсно раніше мешкав у даній квартирі. Заявник зазначив, що проти нього хуліганських дій ніхто не вчиняв, претензій будь-якого характеру ні до кого не має, а поліцію викликав для запобігання конфлікту. Зважаючи на вищевказане, з колишнім власником квартири було проведено профілактичну бесіду та складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.3 ст.178 КУпАП.

Читайте також

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 13 по 19 березня

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

13 березня о 06:16 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в однієї квартир будинку № 2 по бу...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 06 по 10 березня

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

7 березня надійшла заява до районного управління про те, що 1 березня із заявою звернулась мешканка...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 01 по 06 березня

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

1 березня о 13:08 надійшла заява до районного управління про те, що 23 лютого невідома особа, зателе...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 21 по 24 лютого

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

21 лютого о 12:18 надійшло повідомлення до районного управління про шахрайство. Невідома особа під п...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 13 по 17 лютого

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

17 лютого надійшла заява до районного управління про шахрайські дії: невстановлені особи під приводо...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 06 по 11 лютого

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

6 лютого о 14:00 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що 30 хвилин тому жінці 1938 року на...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 23 по 30 січня

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

23 січня о 12:44 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, у будинку № 4 по проспекту Незалежності...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 17 по 23 січня

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

17 січня о 16:57 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що біля сьомого під’їзду по просп...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 12 по 16 січня

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

16 січня о 18:02 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в одному з будинків по вулиці Набере...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 3 по 9 січня

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

3 січня о 19:56 до поліції надійшло повідомлення про те, що в районі будинку № 18 по проспекту Незал...