Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 15 по 22 серпня
AA

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 15 по 22 серпня

14.08.2023 о 13:02 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що бешкетує знайомий заявниці, а саме: вибиває двері. Прибувши за вказаною адресою було виявлено біля четвертого під’їзду в п’яному вигляді з явним ознаками алкогольного сп’яніння правопорушника, який вчинив дрібне хуліганство, а саме: розбив вікно на першому поверсі де проживає заявниця. Правопорушник своїми діями наніс збитків у розмірі 10 тисяч гривень. Від заявниці було відібрано письмове пояснення та заяву, по даному факту на правопорушника було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173КУпАП.


15.08.2023 о 23:08 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що біля магазину «Альянс» чоловік кидається з ножем на людей. Виїздом СОГ на місце події було встановлено заявника, який повідомив, що знаходячись біля магазину «Альянс» по проспекту Незалежності в місті Южноукраїнськ, разом зі своїми знайомими. До них підійшов невідомий чоловік, який знаходився в стані алкогольного сп’яніння почав чіплятися та питати чи мають хлопці цигарки, на що хлопці відповіли, що не мають. Після чого невідомий чоловік дістав з кишені кухонний ніж та тримаючи його в руках, продовжував розмову. Будь яких активних дій в застосуванні ножа чоловік не робив, будь яких активних погроз даний чоловік не висловлював. Після чого хлопці вибили даний ніж з руки у невідомого чоловіка. Будь якої фізичної шкоди ні кому не завдано. На даного чоловіка було складено адміністративний протокол за ст. 173 КУпАП серії ВАВ 892027. На місці події було вилучено кухонний ніж.


16.08.2023 о 23:46 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що чоловік в стані сп’яніння, вчиняє психологічне насильство. При відпрацюванні даного повідомлення було встановлено, що правопорушник перебуваючи під дією наркотиків вчинив домашнє насильство психологічного характеру відносно своєї співмешканки, а саме: висловлювався нецензурною лайкою в її адресу чим міг принести шкоди її психологічному здоров’ю .Відносно правопорушника було винесено протокол за ст.173-2 ч.1 КУПАП серії ВАВ 892009 та складено тимчасово заборонений припис серії АА 329129. Від заявниці було відібрано письмове пояснення по даному факту та заяву. З учасниками події було профілактичну бесіду щодо недопущення в подальшому будь яких порушень.


17.08.2023 о 19:33 надійшло повідомлення по телефону до Регіонального управління про те, що біля мазанину "Фокстрот" сталося ДТП. Нарядом СРПП було здійснено виїзд за вказаною та при відпрацюванні даного повідомлення було встановлено, що керманич автомобіля SKODA під час руху заднім ходом не переконався, що це буде безпечно, не створить іншим учасникам дорожнього руху перешкод та не звернувся за допомогою до сторонніх осіб, в результаті чого допустив зіткнення з автомобілем CHERY, який знаходився позаду. В результаті зіткнення обидва транспортні засоби отримали механічні пошкодження. Відносно водія автомобіля SKODA було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.124 КУпАП серії ААД номер 104860.


18.08.2023 о 01:28 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що біля шостого під’їзду по бул. Квітковому, 2 спить чоловік. Прибувши за вказаною адресою Біля шостого під’їзду було виявлено громадянина, який знаходився в стані алкогольного сп’яніння в громадському місці, чим ображав людську гідність та громадську мораль. Нарядом СРПП відносно правопорушника було складено постанову про адміністративне правопорушення за ст 178ч.1 КУпАП та проведено профілактичну бесіду, щодо недопущення в подальшому будь яких порушення громадського порядку.


18.08.2023 о 12:27 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що чоловік в стані алкогольного сп'яніння б'є заявницю. На місці малолітня спільна дитина (донька) 1 рік. Прибувши за вказаною адресою було встановлено, що чоловік заявниці перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння вчинив відносно останньої домашнє насильство психологічного характеру, а саме: висловлювався в ії адресу нецензурною лайкою, погрожував фізичною розправою, намагався затіяти бійку, на зауваження припинити не реагував. До приїзду наряду поліції чоловік пішов у невідомому напрямку. У заявниці по даному факту було відібрано письмове пояснення та заяву, при встановленні місця знаходження правопорушника, буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 КУпАП.


19.08.2023 о 15:35 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що зупинили п’яного на мопеді біля відділення Нової пошти № 4, який ледь не скоїв наїзд на пішохода. Прибувши за вказаною адресою, було опитано заявника, який пояснив, що він йшов по бул. Шевченка, між будинками 12 та 14 та почув, що позаду нього їде мопед білого кольору та водій був з явними ознаки алкогольного сп’яніння, а саме не міг об’їхати його та коли мопед зупинився то від водія було чутно запах алкоголю, тому заявник викликав наряд поліції для фіксації даного правопорушення. При відпрацюванні даного повідомлення було встановлено, що керував мопедом ХОНДА білого кольору водій, без посвідчення водія та в п’яному вигляді з явними ознаки алкогольного сп’яніння, а саме: мав запах алкоголю з порожнини рота, нечітка мова та хитався зі сторони в сторону. Водій від проходження тесту на стан алкогольного сп’яніння за допомогою приладу Драгер на місці зупинки та в медичному закладі відмовився. Відносно водія було винесено постанову про адміністративне правопорушення за ч.2 ст.126, ч.1 ст.126, ч.6 ст.121, ч.5 ст. 121 серії БАД номер 124823, та складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 КУпАП.


19.08.2023 о 19:13 надійшло повідомлення по телефону до Регіонального управління про те, що автомобіль Шкода здійснив зіткнення з бетонним блоком. Швидка допомога не потрібна, ніхто не постраждав. Прибувши на місце події нарядом СРПП було встановлено, що близько о 18:50 год. на а/д Н-24 Благовіщенське-Миколаїв 106км. +800 м. водій керуючи автомобілем Шкода проїжджаючи блокпост був не уважним, не врахував небезпеки бетонного блоку, не зменшив швидкості руху та не дотримався дистанції, здійснив зіткнення з бетонним блоком, в результаті чого транспортний засіб отримав механічні пошкодження. Відносно водія було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.124 КУпАП, серії ААД номер 481019.


19.08.2023 о 22:46 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що Заявник чує в квартирі сусідів сварка, гучні крики. Прибувши на місце події було опитано заявницю, яка повідомила, що крики лунали з сусідньої квартири, чим заважали їй відпочивати. Поспілкувавшись з мешканцями квартири, було встановлено, що домашнього насильства не вчинялось, а просто словесно посварились та голосно кричали. Відносно правопорушниці було винесено постанову про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.182 КУпАП за порушення тиші, серія ГБВ номер 655630.


 

Читайте також

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 20 по 26 листопада

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

23 листопада о 12:24 надійшло повідомлення по телефону до районного управління про те, що на міськом...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 14 жовтня 18 листопада

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

14 листопада о 15:15 надійшла заява до районного управління про те, що 11 листопада невідома особа п...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 30 жовтня 05 листопада

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

31 жовтня о 10:25 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що щойно сталася ДТП на вулиці Спортив...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 23 по 29 жовтня

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

23 жовтня о 01:33 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у будинку № 2 по вул. Енергобудівни...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 16 по 22 жовтня

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

16 жовтня о 18:22 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у будинку № 11 по вулиці Миру сусід...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 09 по 15 жовтня

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

10 жовтня о 00:39 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що знайомий заявниці поводить себе неа...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 02 по 08 жовтня

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

3 жовтня о 13:38 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в с. Іванівка зять заявниці в неадек...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 11 по 17 вересня

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

12 вересня о 22:05 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у другому під’їзді будинку №...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 04 по 10 вересня

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

4 вересня о 08:09 надійшло повідомлення зі служби 102 про ДТП в районі ліцею № 1. Поліція встановила...

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 28 серпня по 3 вересня

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

28 серпня об 11:47 надійшла заява до районного управління про шахрайство. Заявниця повідомила, що не...