AA

9 травня – сімдесят  третя річниця Перемоги над нацизмом у Європі

У цей історичний день пам'ять повертає нас  до незабутнього травня 1945 року, аби  з глибокою вдячністю  згадати тих, хто   відстояв   мир і  свободу у страшному двобої з коричневою чумою ХХ століття.

Україна заплатила  занадто велику ціну за мир у Європі: понад 8 мільйонів наших співвітчизників не повернулися додому з війни.

Пам'ять про них непідвладна часу. Так було і буде завжди. Наш обов'язок -  бути гідними продовжувачами справи переможців, що врятували Землю від нацизму,  зберегли її красу та життя на ній.

Я хочу сказати слова Вічної Подяки від нас, нащадків, тим, хто залишився живий, хто приніс звістку про довгоочікувану Перемогу в рідний край.

І хай в серцях наших завжди житиме світла пам‘ять про подвиг фронтовиків і працівників тилу, звершений у важкі воєнні роки в ім‘я свободи і щастя майбутніх поколінь.

Вічна слава героям! Наш земний уклін ветеранам!

Шановні южноукраїнці та гості нашого міста!

Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро бажаю  вам  миру, добра, радості і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим та щасливішим!

З повагою
Міський голова

В.Пароконний

 

Читайте також

29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 29 серпня  Дня пам'яті...

Співчуття

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Южноукраїнська міська рада та її виконавчий комітет з глибокою скорботою сповіщають про смерть...

Співчуття

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Южноукраїнська міська рада та її виконавчий комітет з глибокою скорботою сповіщають про смерть...