Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | 8 липня - День родини
AA

8 липня - День родини

Український День родини відносно молоде свято і відзначається з 8 липня 2012 року.                                

Родина – це основа для становлення,  розвитку та виховання дітей. Адже саме в родині дитина засвоює перший досвід взаємодії з людьми, розвивається духовно, морально, розумово і фізично.

Діяльність   фахівців із соціальної роботи Южноукраїнського  міського ЦСССДМ  спрямована на формування та популяризацію сімейних цінностей. Упродовж  року для батьків та дітей проводяться заходи  в рамках «Школи відповідального батьківства»,  «Клініки дружньої для молоді»,  у консультативному пункті пологового відділення міської лікарні та  в закладах освіти.

Відвідуючи родини за місцем проживання фахівці  Центру  звертають увагу дорослих   на сімейні традиції та звичаї, які  обов’язково в майбутньому допоможуть їх дітям  нормально взаємодіяти з суспільством, зміцнять родинні зв'язки, покращать взаєморозуміння та  зменшать кількість сварок.  Лише   у сімейному  колі, де існують і дотримуються традиції сімейного виховання, діти зазвичай, прислухаються до думки батьків, а батьки виявляють увагу до проблем дітей і допомагають їм справлятися з ними.

Хочеться побажати кожній южноукраїнській  родині благополуччя, щастя, добробуту. Нехай у   домівках панують мир, злагода та порозуміння. Нехай це свято стане для кожної людини продовженням великого родинного щастя і вагомих досягнень.

Читайте також