Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | 29 травня місто Южноукраїнськ відсвяткувало свій день народження!!!
AA

29 травня місто Южноукраїнськ відсвяткувало свій день народження!!!

Це найкраще місто для кожного з нас!!! Хтось тут народився і провів щасливі роки дитинства, хтось зустрів свою першу любов, хтось досяг своєї першої перемоги, хто здійснив свою першу заповітну мрію!  

Южноукраїнський міський центр соціальних служб долучився до святкування, була проведена вулична акція «Будьте прикладом для своєї дитини!», під час якої, серед  мешканців міста були розповсюджені повітряні кульки, кулькові  ручки «Допомога поруч!» та акцидентна продукція різноманітно тематики.

Фахівцями із соціальної роботи ЮМЦСС серед мешканців міста проводилась інформаційно - роз’яснювальна робота щодо популяризації здорового способу життя, залучення громадян до створення  сімейних форм виховання: прийомних та патронатних сімей, проводилася профілактична робота з протидії домашнього насильства! 

Дітям було запропоновано намалювати малюнки «Моє любиме місто Южноукраїнськ!»,  дорослі також з задоволенням долучилися до малювання! Різноманітні малюнки на асфальті створили неповторний колаж. Цікавинками для мешканців міста стали виставка з отриманих дитячих малюнків  та  дві локації для фотографування.

 

Читайте також

Інформація про діяльність «Денного центру соціально-психологічної допомоги постраждалим  від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті»

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Протягом листопада фахівці структурного підрозділу Южноукраїнського міського центру соціальних служб...

Виїзд мобільної бригади

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Незважаючи на важкий час, Южноукраїнський міський центр соціальних служб продовжує роботу в напрямку...

Відкриття денного центру

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

У Южноукраїнській міській територіальній громаді запрацював Денний центр соціально-психологічної доп...