Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | 19 червня - День батька в Україні
AA

19 червня - День батька в Україні

Тато – важлива людина у житті кожного. Любов батька – виняткова, вона не схожа на любов матерів, в ній мало слів. Але вона неоціненна.

Понад 40 країн світу щорічно вшановують чоловіка-батька. У третю неділю червня щорічно це свято і для українських татусів.

Для  усіх дітей незалежно від віку  - це можливість приділити особливу увагу своїм батькам і провести з ними якнайбільше часу,  якщо є така можливість чи згадати тих батьків –кого немає поруч. 

Кожному батькові   приємно почути привітання в цей день.  Тож, знайдіть час на важливі слова, щоб сказати такі прості й водночас важливі слова «Тату, я тебе люблю!»    Южноукраїнський міський центр соціальних служб вітає всіх татусів зі святом. Бажаємо   мудрості, здоров’я козацького, безмежного щастя, фінансового благополуччя, поваги і любові від ваших рідних!

На соц. сторінку Южноукраїнського міського центру соціальних служб у Фейсбуці @SUCenter2012 в коментарях додавайте спільні фото з татусями, вірші, приказки  про татусів.

 

Читайте також

До уваги громадян!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Якщо Ви маєте бажання надавати соціальні послуги з догляду на професійній основі без здійснення підп...

Відбувся круглий стіл за участю практичного психолога Денного центру соціально-психологічної допомоги постраждалих від домашнього насильства

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

05 грудня продовжуючи реалізувати заходи в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильств...

Молодь проти насильства

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

5 грудня на базі Південноукраїнського професійного коледжу в рамках Всеукраїнської інформаційно...

Южноукраїнським міським центром соціальних служб проведено конкурс серед дітей з інвалідністю «Повір у себе, і в тебе повірять інші»

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

З грудня визначено Міжнародним днем людей з інвалідністю, тож напередодні Южноукраїнський міський це...