Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | 19 червня - День батька в Україні
AA

19 червня - День батька в Україні

Тато – важлива людина у житті кожного. Любов батька – виняткова, вона не схожа на любов матерів, в ній мало слів. Але вона неоціненна.

Понад 40 країн світу щорічно вшановують чоловіка-батька. У третю неділю червня щорічно це свято і для українських татусів.

Для  усіх дітей незалежно від віку  - це можливість приділити особливу увагу своїм батькам і провести з ними якнайбільше часу,  якщо є така можливість чи згадати тих батьків –кого немає поруч. 

Кожному батькові   приємно почути привітання в цей день.  Тож, знайдіть час на важливі слова, щоб сказати такі прості й водночас важливі слова «Тату, я тебе люблю!»    Южноукраїнський міський центр соціальних служб вітає всіх татусів зі святом. Бажаємо   мудрості, здоров’я козацького, безмежного щастя, фінансового благополуччя, поваги і любові від ваших рідних!

На соц. сторінку Южноукраїнського міського центру соціальних служб у Фейсбуці @SUCenter2012 в коментарях додавайте спільні фото з татусями, вірші, приказки  про татусів.

 

Читайте також

Чи має право дружина загиблого Захисника України на позачергове забезпечення житловою площею або компенсацію за самостійно придбане житло після отримання ОГД 15 млн грн?

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

«Чи має право дружина загиблого Захисника України на позачергове забезпечення житлов...

З Днем Матері!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

12 травня в Україні  відзначають одне з найзворушливіших свят – ДЕНЬ МАТЕРІ.  Це...

Екологічна акція

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

  02 травня 2024 року колектив Южноукраїнського міського центру соціальних служб долучи...