Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | 18 червня святкуємо День батька
AA

18 червня святкуємо День батька

Починаючи з 1910 року у різних країнах світу відзначається День батька, яке започатковано у  Сполучених Штатах Америки.

 В Україні цьогоріч 18 червня святкуємо День батька (День тата). Традиції святкування Дня батька у кожної країни свої, а загальний символ батьківського свята –  червоні та білі троянди, які приколюють у цей день до одягу на сторону серця.

Роль батька в сім’ї є дуже важливою, кожна дитина потребує реальної присутності батька. Для правильного розвитку дитини навіть найкращої опіки матері недостатньо. Своїм вихованням тато показує дитині зовнішній світ. Це його приклад вчить активності, творчості, ризику, вміння подолати труднощі, іти проти течії, змінювати навколишній світ та захищати найменших. Дитина пильно придивляться до поведінки батька. На різних етапах розвитку сім'ї, росту і розвитку дітей у батька є свої важливі цілі і завдання.

Те, наскільки впевнено відчуває себе дитина, наскільки вона зможе знайти своє місце в цьому світі, напряму залежить від того, які у нього батьки, яка атмосфера в родині. Особливо важливими, незалежно від психологічних особливостей батьків, є щирі і доброзичливі відносини в сім'ї між чоловіком і дружиною. Подружжя повинні розуміти, що шанобливе і доброзичливе ставлення один до одного, незважаючи на різницю в характерах і поглядах є основою того, що дитина буде поважати їх і себе, у неї сформується несвідома впевненість у надійності сім'ї. 

Для збереження психологічного комфорту в сім'ї жінка повинна бути впевнена в тому, що її чоловік готовий прийняти на себе всю повноту відповідальності за життя сім'ї. Готовність чоловіка бути відповідальним за ВСІ сімейні проблеми — це і є показник особистісної зрілості чоловіка. Якщо чоловік володіє такою якістю — це найбільше благо для дружини і дітей.

Шановні чоловіки, всі ті хто гордо називається батьком, прийміть щирі привітання. Свято – це лише додаткова нагода побути у колі найрідніших й  провести спільно час з тими, хто поруч й потребує підтримки справжнього чоловіка  – тата. Нехай в цей день  дітки приносять татусям подарунки, які зроблені власноруч, а дорослі обов’язково відвідають  своїх літніх батьків.

Читайте також