Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | 17 жовтня проголошено Міжнародним днем подолання бідності
AA

17 жовтня проголошено Міжнародним днем подолання бідності

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – ЮМЦСССДМ), вже традиційно, з метою підтримки сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах   проводив щорічну благодійну акцію «Добро починається з тебе».

Під час акції  южноукраїнці – активні громадяни,  приносили до ЮМЦСССДМ дитячий, чоловічий і жіночий одяг та  взуття,  іграшки та  книжки.

Упродовж  місяця відвідувачі, клієнти Центру  мали можливість підібрати  для себе та членів  своїх родин  необхідні речі.

Зібраних речей вистачило не тільки для клієнтів ЮМЦСССДМ. Значну  кількість одягу та взуття  було передано до КЗ «Центр соціально – психологічної  реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради», вихованцям Степківського будинку – інтернату, також теплий одяг  відправлено для  постраждалого   населення   Ічнянського району.  

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює щиру вдячність батькам, вихованцям та педагогічному колективу ДНЗ №3, студентам-слухачам «Університету третього віку», працівникам виконавчого комітету, фінансового управління, ЦНАПу, приватним підприємцям  та усім активним громадянам міста,  тим, хто відкрив своє серце й  поділився з іншими своїм теплом.   

Хоча дана акція вже закінчилася, двері  ЮМЦСССДМ завжди будуть відчинені для небайдужих людей, які щиро хочуть допомагати тим, хто потребує підтримки. Пам’ятаймо! Будь - яку проблему можна подолати, а краще попередити! Давайте діяти разом!


 

Читайте також

До уваги громадян!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Якщо Ви маєте бажання надавати соціальні послуги з догляду на професійній основі без здійснення підп...

Відбувся круглий стіл за участю практичного психолога Денного центру соціально-психологічної допомоги постраждалих від домашнього насильства

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

05 грудня продовжуючи реалізувати заходи в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильств...

Молодь проти насильства

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

5 грудня на базі Південноукраїнського професійного коледжу в рамках Всеукраїнської інформаційно...

Южноукраїнським міським центром соціальних служб проведено конкурс серед дітей з інвалідністю «Повір у себе, і в тебе повірять інші»

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

З грудня визначено Міжнародним днем людей з інвалідністю, тож напередодні Южноукраїнський міський це...